У Нідерландах роботу знайшли 59% українських біженців: в яких сферах працевлаштовуються

04.02.2025 14:44 | Економічна правда

У Нідерландах 59% українських біженців, які внаслідок повномасштабної війни виїхали з України, знайшли роботу. Про це пише Укрінформ із посиланням на Центральне статистичне бюро (CBS). "Майже 6 із 10 українських біженців уже мають роботу", – йдеться у повідомленні. Зазначається, що українці все частіше працевлаштовуються в Нідерландах.
Станом на 1 листопада 2024 року, 59% з понад 92 тисяч осіб віком від 15 до 65 років були працевлаштовані в Нідерландах. "Це більше, ніж роком раніше: станом на 1 листопада 2023 року, частка таких працівників становила 55%", – додали в бюро. Наголошується, що українцям, які прибули до Нідерландів після повномасштабного вторгнення московії наприкінці лютого 2022 року, не потрібен додатковий дозвіл на роботу для працевлаштування. Вони мають особливий правовий статус порівняно з іншими шукачами притулку, які зазвичай не можуть працювати протягом перших шести місяців перебування в країні. Найчастіше працевлаштовувалися українці віком від 25 до 45 років.
Чоловіки працювали так само часто, як жінки. Більшість українців працювали як тимчасові працівники (38%), за викликом (24%) або мали інші тимчасові трудові договори (29%). Більше ніж половина працювали повний день (35 годин або більше на тиждень) – 53%, ще 15% працювали 30-35 годин. Більшість українців працювали в галузі ділових послуг (50%).
До неї відносяться агентства тимчасового працевлаштування. Окрім ділових послуг, досить велика кількість українців працювала в торгівлі, у сфері транспорту та готельних послуг (32%). Нагадаємо: Біженці з України в Польщі, які проживають у центрах колективного розміщення, можуть отримати кошти на оренду житла.

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

11:32 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
11:26 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
10:52 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету
10:04 - Нафта дорожчає на тлі невизначеності щодо переговорів між США та Іраном
09:03 - Захист директора CEO Club готує апеляцію щодо арешту
08:30 - Чому впіймати шахрая мало: Україні потрібне законодавство проти кол-центрів?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?


Більше новин