Україна планує побудувати продовольчий хаб в Єгипті

04.02.2025 16:24 | Економічна правда

Україна вивчає можливість створення продовольчого хабу в Єгипті на Суецькому каналі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України. Представники України оглянули портову інфраструктуру та локації, де український бізнес може розмістити свої потужності – елеватори, логістичні центри, складські приміщення. "Українська продукція має виходити на африканські ринки з доданою вартістю.
Це дасть можливість зайти на внутрішній ринок Єгипту та експортувати вже готову продукцію – борошно, макарони, інші харчові продукти – до країн, з якими Єгипет має зону вільної торгівлі", - зазначив очільник Мінагро Віталій Коваль. Економічна зона Суецького каналу (SCZone) дозволяє створювати виробничі майданчики та індустріальні зони з податковими та митними пільгами, використовувати спрощені механізми реєстрації та митного оформлення, отримати доступ до понад 1,3 млрд споживачів у країнах Африки та арабського світу. Нагадаємо: У 2024 році виручка українського агросектору склала майже 24,7 млрд доларів.
Це другий показник за всю історію України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО
13:30 - Роботодавець компенсує вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування працівника (його дітей): чи збільшується фінансовий результат до оподаткування?
13:29 - Продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю надані надбавки та/або знижки: чи відображати у податковій накладній?
13:28 - До уваги податкових агентів!
13:27 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть через Е-кабінет подати заяву стосовно щорічної відпустки з метою звільнення від сплати єдиного податку
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:24 - Податковий календар на 20 квітня 2026 року
13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію
13:15 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
13:11 - Земля у власності не весь рік: як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання
12:40 - Кандидат на посаду голови АРМА дав додаткові розрахунки щодо походження активів
12:30 - Apple показала найкраще зростання серед виробників смартфонів у Китаї
12:30 - Як митці та фрілансери можуть підвищити шанс отримання міжнародних грантів
12:10 - Іван Марчук: легендарні картини, що змінили українське мистецтво
12:00 - Чернігівська ТЕЦ призупинила роботу після атаки московія
11:55 - Найбагатша людина Азії втратила 15,7% статків та поступилася місцем іншому індійцю
11:48 - Співзасновник тютюнової компанії перетворив легальне підприємство на підпільне – Кравченко
11:30 - Банки України показали курс валют після рекорду євро
11:30 - Шахрайство з платіжними картками у 2025 році: кількість випадків знизилася, сума збитків – зросла
11:15 - OnlyFans готується продати міноритарну частку – FT
10:55 - В семи областях є знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергооб'єкти
10:45 - Українські порти не справляються з експортом кукурудзи: з’явилися черги
10:25 - Перший після блокади США танкер зміг зайти в затоку і вийти з нафтою
10:05 - В Україні кожен четвертий пенсіонер отримує близько 3 500 гривень


Більше новин