Майже 30 мільярдів гривень податків та зборів сплатив WOG за 3 останні роки

04.02.2025 13:00 | Економічна правда

Тільки за один 2024 рік мережа АЗК WOG перерахувала до бюджетів усіх рівнів 15,606 мільярдів гривень, що на 48% більше за попередній рік.
Із них 2,32 мільярда гривень — це податки з операційної діяльності* та 13,28 мільярда гривень – податки при імпорті.
Про це повідомляється на офіційному сайті WOG. Податки на персонал за 12 місяців 2024 року склали понад 747,9 мільйона гривень, що на 42% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року.
У цю суму входять єдиний соціальний внесок (ЄСВ), податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовий збір.
Таке зростання свідчить про збільшення оплати праці в ритейлі та посилення конкуренції на ринку праці."2024 року WOG посів 12 місце серед усіх найбільших приватних компаній країни за оцінкою українського Forbes.
Великий бізнес тим і важливий для країни, що на нього покладено формування левової частки доходів державного бюджету, а відповідно й забезпечення Сил Оборони.
Так, за 12 місяців 2024 року кожна працююча АЗК у мережі WOG сплатила понад 6,4 мільйона гривень операційних податків", — підкреслив Микола Циркун, фінансовий директор мережі АЗК WOG. Майже три роки повномасштабної війни докорінно змінили відносини бізнесу та клієнтів.
Тепер звіти про сплачені податки, публічна позиція брендів, проєкти, спрямовані на підтримку Сил оборони, стали так само важливими при виборі місця покупки, як гарантована якість пального, смак кави чи надійний клієнтоорієнтований сервіс."За останні 3 роки WOG сплатив до бюджетів всіх рівнів понад 29,97 мільярда гривень податків та зборів, передав тільки на напрям евакуації поранених військових та цивільних понад 1,2 мільйона літрів пального та реалізував десятки благодійних проєктів і сотні закупок обладнання, зброї, транспорту, БПЛА та НРК, РЕБ і РЕР за запитами військових частин", — зазначив Геннадій Карлінський, директор із маркетингу мережі АЗК WOG. *до складу податків з операційної діяльності входить податок на прибуток, ПДВ (крім сплаченого при імпорті), роздрібний акциз, ПДФО, військовий збір, плата за землю, ЄСВ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 14 січня: надзвичайна ситуація в енергетиці, Шмигаль – у Міненерго
20:45 - За рік Україна наростила виручку від експорту молочних продуктів на понад 50%
20:30 - Франція може допомогти іранцям із доступом до інтернету через Eutelsat
20:12 - У Києві "зробили мало" для підготовки до блекаута – Зеленський
19:45 - В енергетиці України запровадять режим надзвичайної ситуації – Зеленський
19:28 - У Києві змонтували п’ять міні-ТЕЦ, але вони не покриють споживання міста
19:00 - В Україні стартувала програма підтримки працюючих батьків "єЯсла": деталі
18:56 - У Запоріжжі планують до осені відкрити перші підземні дитсадки
18:50 - Китай змушує компаній не використовувати софт для кібербезпеки з США та Ізраїлю
18:44 - Експерти прогнозують значне скорочення експорту сої
18:24 - Мінцифри тимчасово очолив заступник міністра: що про нього відомо
18:16 - Кредитній спілці відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
18:15 - ВАКС постановив стягнути з померлого ексчиновника необгрунтованого майна на 20 мільйонів
17:55 - Українські морські порти за рік виконали план перевалки на понад 95%
17:48 - Звіт про результати публічного громадського слухання громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2024 р. № 1540»
17:48 - 15 січня відключення світла діятимуть усю добу
17:40 - Вартість страхування для заходів у чорноморські порти подвоїлася – Reuters
17:25 - Маск каже, що не знав про жодні "відверті зображення неповнолітніх", згенеровані Grok
17:20 - НКЦПФР створила комісію для перевірки професійної придатності ключових осіб на ринках капіталу
17:15 - Балансуючий ринок: за рік борг перед "Укренерго" зріс до рекордних 42 мільярдів гривень
17:00 - На пункті пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке" запрацював пішохідний перехід
16:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 15 січня
16:35 - Сто мільйонів євро на кредитування МСП: ПриватБанк та ЄІБ підписали угоду
16:30 - ARX та ARX Life у 2025 році: +32% премій, понад 2,1 млрд грн виплат і рекордний ріст
16:27 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Консалтинг з діджиталізації процесів ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»
16:15 - У "Нафтогазі" спростували інформацію про введення графіків газопостачання на Хмельниччині
16:09 - Служба зовнішньої розвідки московія зайнялася поставками пива в обхід санкцій
16:00 - Україна та Польща провели транскордонні консультації щодо будівництва енергоблоків №5 і №6 Хмельницької АЕС в рамках Конвенції Еспо
15:55 - Кличко: Ситуація в Києві дуже складна, подібного масштабу – вперше за 4 роки війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.01.2026


Більше новин