Як виключаються з переліку ризикових контрагенти платника, якого виключено з переліку ризикових на підставі рішення комісії регіонального рівня або рішення суду?

04.02.2025 13:39 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що відповідно до п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» у разі встановлення відповідності платника податку хоча б одному з критеріїв ризиковості платника податку комісією регіонального рівня приймається рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
Включення платника податку до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, здійснюється в день проведення засідання комісії регіонального рівня та прийняття відповідного рішення.
Комісією регіонального рівня розглядається питання виключення платника податку з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, у разі виявлення обставин та/або отримання інформації, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку та/або отримання інформації та копій відповідних документів від платника податку, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
У разі виключення платника податку з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, на підставі рішення комісії регіонального рівня або рішення суду автоматично виключаються з переліку ризикових його контрагенти за умови, що:
- виключною підставою для включення такого контрагента до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості на підставі п. 8 додатка 1, було здійснення операції з таким платником податку;
- відсутні інші підстави та інформація, за якою встановлено відповідність контрагента критеріям ризиковості платника податку.
Рішення про відповідність/невідповідність критеріям ризиковості платника податку набирає чинності у день засідання комісії регіонального рівня та прийняття відповідного рішення.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.02.2026
14:24 - Приватбанк списав активи, пов’язані з ексвласниками
14:15 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 2 лютого 2026 року
14:15 - Держпідтримка в надзвичайній ситуації: Свириденко відзвітувала про виплати та кредити
14:14 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 січня 2026 року
14:10 - У Раді обіцяють знизити податок для орендодавців
14:05 - Global Overview of Regulatory Changes in Capital and Commodity Markets: February 2026
13:49 - Тижневий огляд регулювання ринків капіталу: 2–8 лютого 2026 р.
13:45 - Куба попередила міжнародні авіакомпанії про неможливість дозаправки через дефіцит палива
13:39 - Канал Пінчука підняв кошторис зйомок для Євробачення-2026
13:30 - VoLTE та VoWiFi генерують понад 40% загального голосового трафіку в мережі Київстар
13:30 - Генпрокурор: про тиск на тендерах пишуть у інтернеті, а офіційних звернень немає
13:19 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 29 січня 2026 року
13:12 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 26 січня 2026 року
13:10 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 21 січня 2026 року
13:00 - Армія має бути з теплом. Що потрібно змінити, щоб поставки не зривалися
12:55 - У січні Мінфін перерахував до місцевих бюджетів 17,8 мільярда гривень
12:54 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 03 – 04 лютого 2026 року
12:50 - Атомна генерація України все ще частково розвантажена – Міненерго
12:46 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 липня 2024 року № 2252”
12:40 - Гнучка зайнятість та захист гідності: які зміни передбачає проєкт Трудового кодексу
12:38 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 липня 2024 року № 2252”
12:30 - Штучний інтелект і авторське право
12:30 - ДБР викрило посадовця, який розкрадав оборонні кошти
12:25 - ЄС погрожує Meta за блокування ШІ-конкурентів у WhatsApp
12:25 - Нові метражі та цінові обмеження: що змінилось в програмі "єОселя" з 9 лютого
12:19 - Повідомлення про обрання керуючої компанії індустріального парку "ЕІП УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ"
12:12 - Повідомлення про обрання керуючої компанії індустріального парку "МІСТО ДІЙ"
12:05 - Вимоги кредиторів "Комінвестбанку" майже повністю закриті – ФГВФО
12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 28 січня 2026 року


Більше новин