Україна співпрацюватиме із агенцією Made in Britain для просування українських виробників на світові ринки

06.12.2024 18:34 | Міністерство економіки України

Британське об’єднання виробників Made in Britain підтримує програму «Зроблено в Україні», яка спрямована на підтримку українських виробників. Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко та представник Made in Britain Джордж Міддлтон підписали Меморандум про співпрацю у сфері виробництва.  
Made in Britain ділитиметься своїм досвідом і вивчатиме шляхи розширення співпраці між українськими та британськими бізнесами. Зокрема, до цього процесу долучаться експерти компанії MAP UK & International, яка спеціалізується на консультаційних послугах у сфері міжнародної торгівлі та управління глобальними ланцюгами постачання.
«Велика Британія з перших днів повномасштабної війни активно підтримує Україну. Цього року ми підписали Угоду про вільну торгівлю, яка передбачає скасування мит та квот у двосторонній торгівлі до 2029 року. Зараз ми переходимо на новий рівень співпраці. Угода з Made in Britain сприятиме тому, що українські товари будуть краще представлені на британському ринку, а також покращить експортні можливості для британського бізнесу. Це важлива підтримка програми «Зроблено в Україні», яку цьогоріч запустив Президент Володимир Зеленський. Це перша угода із аналогічною іноземною організацією, яка сприятиме виходу українських виробників на нові ринки й сприятиме експорту товарів, вироблених в Україні», — зазначила Юлія Свириденко.
Made in Britain є незалежною галузевою асоціацією британських виробників. До спільноти входять понад 2100 компаній, 95% з яких – малі та середні підприємства. Організація сприяє промоції британських товарів, ліцензуючи офіційний знак якості Made in Britain, який допомагає споживачам та бізнесам ідентифікувати продукцію британського виробництва.
«Шокові виклики, які стались в глобальних ланцюгах поставок, значно підвищили увагу покупців до локальних товарів. Обирати високоякісну продукцію, виготовлену виробниками, на яких можна покластися, стало основною ідеєю бізнесу у Великій Британії та по всій Європі. Ми раді співпрацювати з командою Made in Ukraine і сприяти тому, щоб покупці й споживачі могли купувати якісну продукцію»,  — наголосив Генеральний директор Made in Britain Джон Пірс.
«Я радий зустрітися з пані Свириденко та підтримати ініціативу Made in Ukraine. Ми розуміємо важливість виробництва для економіки країни, її громадян, а також для забезпечення стійкості критично важливої національної інфраструктури. Ми бачимо це на прикладі Великої Британії, в ході нашої міжнародної торгівлі та участі в ланцюгах постачання в різних країнах світу. З нетерпінням чекаємо на розвиток зв’язків між українськими та британськими бізнесами вже наступного року», — додав Радник Made in Britain Джордж Міддлтон.
Довідково
Державна політика «Зроблено в Україні», започаткована Президентом України, має на меті залучення інвестицій для  розвитку українських виробників, збільшення виробництва продукції із високою доданою вартістю та стимулювання попиту на українські товари.  Адже підтримка виробників — це збільшення виробництва, стабільна економіка, нові робочі місця, гроші в бюджет і на підтримку ЗСУ.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

12:13 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
12:09 - До п’яти фінансових компаній застосовано заходи впливу
12:08 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
12:06 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
12:04 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків
12:03 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:01 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини з початку року отримав майже 445,0 млн грн акцизного податку
11:59 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
11:57 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
11:57 - Бельгійці інвестують 6 мільйонів доларів у Rebuild Ukraine Fund
11:55 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
11:53 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
11:36 - Рада ухвалила в цілому законопроєкт про корпоратизацію "СхідГЗК"
11:33 - Як можна переглянути реєстраційний номер кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС?
11:32 - Щодо відображення операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню у звітності
11:31 - Нерезидентам - платникам податку на прибуток підприємств
11:30 - Чи передбачені для фізособи пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв)?
11:27 - Платник використовує автономні системи опалення: який перший звітний період для подання податкової декларації екологічного податку?
11:26 - Договір про спільну діяльність: яким чином здійснюється реєстрація РРО/ПРРО
11:25 - Випадки, за яких фізична особа – резидент зобов’язана повідомляти контролюючий орган про набуття/припинення участі у КІК
11:24 - Електронний кабінет: як переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
11:23 - Чи включаються відокремлені підрозділи (філії) неприбуткової організації окремо в Реєстр неприбуткових установ та організацій?
11:23 - В який термін подається Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД роботодавцями у разі державної реєстрації припинення діяльності?
11:20 - До якого контролюючого органу платник податків, який протягом бюджетного року включений до Реєстру ВПП, сплачує ПДФО та подає Розрахунок ЮО?
11:07 - Рада підтримала новий Митний кодекс у першому читанні: що зміниться
11:06 - Податковий календар на 20 серпня 2026 року
11:00 - Комісія вперше розпочала міжнародні розслідування за запитами іноземних регуляторів
10:58 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
10:45 - Рентна плата: місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування газового конденсату платники поповнили на 659,6 тис. гривень
10:44 - Фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 5,8 млн грн туристичного збору


Більше новин