Львівську фабрику Nestle відвідали представники аграрного комітету ВР

06.12.2024 15:58 | Економічна правда. Колонки

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин обрав Львівську кондитерську фабрику Nestle для ознайомчого візиту в межах євроінтеграції агропродовольчої галузі України.
Фабрика експортує до країн ЄС 40% продукції, яку виробляє, та є прикладом європейських стандартів виробництва.
Nestle інвестувала у інновації на своїй Львівській фабриці понад 150 млн грн у 2023 році, та планує інвестувати ще 100 млн до кінця 2024 року, в тому числі з метою подальшого розвитку експортного потенціалу. Під час візиту народні депутати України, члени Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин, а також представники Міністерства аграрної політики України, Держпродспоживслужби та Львівської ОДА відвідали виробничі лінії Львівської кондитерської фабрики Nestle, яка виготовляє продукцію під відомими українськими і міжнародними брендами компанії.
Зокрема, на фабриці виготовляють шоколад "Світоч", цукерки "Зоряне сяйво", "Стожари", вафлі "Артек", шоколадні батончики та цукерки Nesquik, Aero, Lion та інші.
Всього фабрика виробляє понад 200 найменувань продукції, майже 100 з яких виготовляють на експорт в країни ЄС."Ми постійно інвестуємо в розвиток фабрики та інновації.
Це дозволило нам бути не лише одним з найбільших гравців ринку шоколаду в Україні, а й збільшувати свій експортний потенціал.
Частка експорту на сьогодні становить 40% від об’ємів виробництва фабрики, ми виготовляємо продукцію для понад 15 країн, більшість з яких – члени ЄС.
Вже після початку повномасштабного вторгнення компанія розмістила виробництво батончика LION з білого шоколаду з однієї з країн ЄС на нашій Львівській фабриці, що є підтвердженням подальших намірів компанії розвивати свій виробничий потенціал саме в Україні", - говорить Роман Янович, директор категорії кондитерських виробів Nestle в Україні та Південно-Східній Європі. Компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у інновації на своїй Львівській фабриці понад 150 млн грн, та планує інвестувати ще 100 млн до кінця 2024 року.
Інвестиції спрямовані на автоматизацію процесів та виробничих ліній, а також на рішення для безпеки співробітників та підтримку безперебійного процесу виробництва в умовах війни.
Пріоритетами фабрики залишаються безпека працівників та дотримання найвищих стандартів якості процесів та продуктів."Ми, в аграрному комітеті, багато працюємо над імплементацією європейського законодавства в українське.
Впровадження багатьох норм потребує додаткових видатків та змін у виробництві.
Перебуваючи на львівській фабриці "Світоч", разом з членами комітету переконались як виробництво на одній з найстаріших фабрик України може відповідати усім новітнім європейським стандартам та виробляти товари на європейський ринок.
Тому маємо гарний приклад для інших виробників, які на шляху приведення своїх потужностей до вимог ЄС", - зазначив Олександр Гайду, голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин.
Львівська кондитерська фабрика Nestle ("Світоч") - одне з найстаріших харчових підприємств України, провідний виробник у кондитерській галузі, котрий має понад сторічні традиції виробництва шоколаду.
У 1998 році фабрика "Світоч" увійшла до складу компанії Nestle S.A.

Додати коментар

Користувач:
email:





Fortunes won and lost
Amidst a sea of numbers
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

13:33 - Податкова знижка у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку
13:32 - Внесення змін до облікових даних суб’єкта господарювання, відомості щодо якого не містяться в ЄДР: порядок подання заяви за ф. № 1-ОПП
13:30 - Про розмір сплати за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, якщо у місці торгівлі наявні декілька РРО/ПРРО
13:27 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи!
13:24 - Чи підлягають взяттю на облік у контролюючому органі іноземні дипломатичні представництва та консульські установи та які подаються документи?
13:23 - Оформлення Облікової картки за ф. 1ДР/Заяви за ф. 5ДР, що посвідчують особу, які надсилаються поштою для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном
13:21 - Про сплату військового збору новоствореними ФОПом на загальній системі оподаткування, зареєстрованим після призову на військову службу або після підписання контракту
13:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:14 - Про зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки без отримання ліцензії
13:13 - В який термін контролюючий орган надає юридичній особі письмову вмотивовану відмову у реєстрації платником єдиного податку четвертої групи?
13:11 - МПЗ: заповнення ФОП – платниками єдиного податку другої – третьої груп показників звітності
13:10 - За несплату (несвоєчасну сплату) внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю передбачена відповідальність
13:09 - Швидко перевірити наявність податкового боргу можна через Електронний кабінет
13:08 - До загального фонду державного бюджету внесок платників Дніпропетровщини за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України – 91,5 тис. грн рентної плати
13:06 - Платники рентної плати за використання водних біоресурсів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,2 млн гривень
13:05 - ФОПи Дніпропетровщини спрямували на розвиток громад понад 602,6 млн грн єдиного податку
13:03 - Дніпропетровщина: суб’єкти оподаткування обирають онлайн-взаємодію з податковою
13:01 - Податкова служба Дніпропетровщини спрямовує діяльність на підвищення рівня податкової свідомості
12:59 - Задекларовані громадянами доходи – фінансова підтримка держави та зміцнення її обороноздатності
12:57 - Медіація як інструмент довіри: ДПС модернізує підхід до податкових спорів
12:56 - Декларація з акцизного податку з березня подається за оновленою формою
12:55 - Військовий збір у січні: українці перерахували 13,8 млрд грн на підтримку армії
12:52 - У центрі уваги – безбар’єрність: у ДПС провели навчання щодо інклюзивного обслуговування платників
11:39 - Нафта відреагувала на черговий раунд ядерних переговорів між США та Іраном
11:23 - Внаслідок ворожих ударів є знеструмлені споживачі у чотирьох областях
11:20 - "Метінвест" у 2025 році майже зберіг показники виробництва 2024 року
11:00 - Миколаївський завод збудує платформу для розмінування акваторій
10:36 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 24 лютого
10:30 - На Харківщині росіяни атакували вантажівки
10:09 - Зеленський присвоїв Брехту звання Героя України


Більше новин