Понад 250 млн грн: в листопаді українці накопичили вдвічі більше Національного кешбеку, ніж у жовтні

02.12.2024 16:45 | Міністерство економіки України

За третій місяць дії програми «Національний кешбек» українці накопичили понад 250 млн грн, що вдвічі більше, ніж місяцем раніше. До програми долучилося вже понад 4 мільйони громадян.
«Кількість учасників програми і сума нарахованого кешбеку продовжують стабільно зростати. Програма створює комплексний ефект: громадяни отримують фінансову підтримку у вигляді 10% кешбеку, держава отримує податки на Збройні сили, місцеві виробники мають замовлення і створюють робочі місця», — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.
Виплата кешбеку за листопад відбудеться наприкінці грудня, за грудень — у лютому 2025 року. Кошти Національного кешбеку оподатковуватись не будуть.
Щоб вчасно отримати виплату кешбеку, необхідно активувати картку для виплат у застосунку Дія. Для цього потрібно перейти до розділу Сервіси, обрати Національний кешбек і вибрати наявну картку для виплат національного кешбеку. Якщо картки ще немає, Дія запропонує відкрити її через застосунок одного з банків-партнерів.
Громадяни, які мають картку Національний кешбек, зможуть також використати її для отримання іншої допомоги від держави - Зимової єПідтримки.
У програмі «Національний кешбек» беруть участь провідні національні торговельні мережі, аптеки, автозаправні станції, а також значна кількість регіональних мереж і окремих магазинів. До програми приєдналося вже 1600 виробників. Кешбек доступний на 340 тисяч товарів українського виробництва.
Станом на кінець листопада громадяни відкрили вже 4,6 млн карток Національний кешбек. До програми долучилися 15 банків: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, А-банк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро, ПРАВЕКС БАНК, Кліринговий Дім, Радабанк, Райф.
Як отримати кешбек?
Кешбек у розмірі 10% нараховується за покупки українських товарів, доданих виробниками до участі в програмі, придбаних у магазинах-учасниках програми. Торгові мережі маркують товари з кешбеком спеціальними позначками на полицях чи цінниках для зручності споживачів, а також розміщують наліпки на вході в магазини, які повідомляють, що тут діє програма "Національний кешбек". Для перевірки, чи є кешбек на той чи інший товар, можна скористатися сканером штрихкодів у застосунку Дія.
Як витратити кешбек?
Отримані кошти можна використати для оплати різноманітних послуг: комунальних, медичних, транспортних та інших. Також кешбек можна задонатити на підтримку Збройних Сил України чи придбати військові облігації.
Довідково
Програма «Національний кешбек» реалізується Міністерством економіки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом міністрів України, Державною податковою службою та іншими партнерами. Технологічну підтримку забезпечує міжнародна платіжна система Mastercard, а операційним партнером є Visa.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Виробник Durex більше не може використовувати свій бренд в московія через санкції ЄС
12:32 - У Китаї зростає безробіття на тлі війни у Ірані та розвитку ШІ
12:30 - Яким власником має бути держава
12:10 - Які документи необхідно подати до контролюючого органу для взяття на облік (реєстрації) інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції?
12:10 - В Україні запустили цифровий помічник для аграріїв AKIS: деталі
12:09 - Як суб’єкту господарювання здійснити авторизацію на ПРРО з операційною системою Android?
12:08 - Фізична особа здійснює продаж власної сільськогосподарської продукції: оподаткування доходів податковим агентом
12:07 - Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО у фізичної особи (поручителя), якщо юридична особа (боржник) повертає їй суму боргу, яку за договором поруки поручитель перерахував банку (кредитору)?
12:06 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску: терміни подання податковими агентами
11:44 - Про формування відповіді на запит з трансфертного ціноутворення в меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету
11:43 - Електронний кабінет: подання КУА фінансової звітності щодо результатів діяльності ІСІ без статусу юридичної особи, активами якого вона управляє
11:42 - Щодо зазначення ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи коефіцієнта «К» при розрахунку МПЗ за 2025 рік та наступні роки
11:41 - Платникам ПДВ про коригування від’ємного значення, що виникло в попередніх звітних періодах
11:40 - Псевдозакупівлі РЕБ для військових: злочинцям повідомили про підозру
11:39 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: що з поданням податкової декларації екологічного податку?
11:38 - До уваги нотаріусів!
11:36 - Куди подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи ФО – нерезидентом при продажу інвестиційного активу фізичній особі на території України, якщо нерезидент не має місця проживання в Україні?
11:35 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:25 - Голова торгового відомства Трампа закликає союзників США платити більше за важливі мінерали
11:15 - Лідери серед роботодавців України: в яких компаніях найбільший штат
11:03 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
11:00 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
11:00 - "Укртранснафта" повідомила клієнтів, що "Дружба" готова до експлуатації
10:55 - Дніпропетровщина: майже на 9,6 тисяч осіб збільшилась кількість платників єдиного внеску у порівнянні з минулим роком
10:46 - Значні знеструмлення зафіксували у Сумській області після російських атак
10:33 - Туристичний збір: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб понад 1,8 млн гривень
10:30 - Фактична перевірка інтернет-магазину
10:29 - Діалог заради розвитку: керівник податкової служби Дніпропетровщини зустрівся з представниками ветеранського бізнесу
10:28 - Транспортний податок: за перший квартал платники вже сплатили майже 83 млн грн
10:26 - Долучайтеся до Глобального опитування платників податків


Більше новин