Завдяки Трампу: статки Маска перевищили $300 мільярдів, Tesla досягла $1 трильйона

08.11.2024 19:56 | Економічна правда

Статки Ілона Маска вперше за понад два роки перевищили $300 мільярдів на тлі зростання акцій Tesla після перемоги Трампа на президентських виборах у США.
Про це пише видання Forbes.
Під час стрибка акцій Tesla він збагатився на $10 мільярдів за один день, і тепер його статки на $70 мільярдів більші, ніж у найближчого конкурента - Ларрі Еллісона, голови Oracle та "дуже близького друга" Маска.
Видання Quartz пише, що у п"ятницю вранці ринкова капіталізація Tesla досягла $1 трильйона, завдяки зростанню акцій компанії після перемоги Дональда Трампа на виборах.
Ціна акцій Tesla піднялася більш ніж на 6% до близько $313 під час торгів у п"ятницю, що стало першим випадком з вересня 2022 року, коли акції компанії перевищили позначку $300 за штуку.
Зараз Tesla - дев"ята за розміром компанія у світі за ринковою капіталізацією.
Акції Tesla залишаються приблизно на 25% нижче свого піка в $415, досягнутого наприкінці 2021 року, коли статки Маска сягнули $320 мільярдів.
За останні 12 торгових днів акції компанії зросли на 44%, значно випередивши зростання індексу Nasdaq, який за цей час піднявся лише на 4%.
Нагадаємо:
Статки мільярдера-підприємця та генерального директора Tesla Ілона Маска зросли на $20 мільярдів після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США.
Статки десяти найбагатших людей у світі виросли на 63 млрд дол за один день після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США.
Перемога Дональда Трампа на виборах президента США спричинила зміни на фондових ринках, оскільки інвестори поспішали підтримати компанії, що виграють від його перемоги, і продавали акції очікуваних "лузерів".

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Коломойському не вдалось скасувати справу про замовне вбивство
21:00 - Новини 15 квітня: Трамп повертатиме переплати за мита, хакери атаковали Booking
20:40 - Індія відновила закупівлю газу московія попри домовленість Трампа з Моді не купувати його
20:20 - "Викрадення бронювань": Booking зазнав хакерської атаки
19:50 - У четвер світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Свириденко розповіла про роботу Американсько-українського інвестфонду
19:40 - Видобуток нафти в Нігерії досяг 1,8 млн барелів на добу
19:20 - НБУ пояснив банкам, який підхід застосовувати до клієнтів-політиків
18:47 - "Укрнафта" та "Укргазвидобування" вперше спільно пробурили газову свердловину
18:27 - Аналітики визначили основних позичальників за програмою "єОселя"
18:22 - BBC готує найбільше скорочення штату за 15 років
18:04 - Міжсекторальний напрямок
18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:56 - Моніторинг Плану України
17:55 - Збільшення інвестицій
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
17:00 - У Києві обговорили проблеми регулювання роботи бізнесу з московитськими та підсанкційними власниками
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:54 - Наказ Мінекономіки від 14.04.2026 № 4944 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:17 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 195 "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам"
16:10 - Яка частина зарплати йде на оренду квартири у містах України – дослідження
16:00 - єОселя: 25 тисяч українських родин отримали пільгові іпотечні кредити


Більше новин