Китай лідирує у продажі нових іномарок у московія: від BMW до Toyota

08.11.2024 20:44 | Економічна правда

Китай дедалі активніше посідає лідерські позиції на авторинку московія, постачаючи не тільки західні авто і свого виробництва, а й почавши захоплювати ринок авто з пробігом.
Про це повідомляє видання The Moscow Times.
Підвищення утилізаційного збору та обмеження на ввезення через ЄАЕС змусили імпортерів переорієнтуватися на Китай.
За даними агентства "Автостат", у жовтні в Росію імпортували рекордні 150 600 іномарок, з яких 112 000 - нові, а 38 600 - з пробігом.
Китай утримує лідерство у сегменті нових іномарок з часткою 93%, а також займає третє місце у постачанні вживаних машин (10%), поступаючись Японії (60%) та Південній Кореї (17%).
Через санкції Японія та Корея обмежують експорт потужних і дорогих автомобілів, тоді як Китай таких обмежень не запроваджує.
Як зазначає гендиректор "Автостата" Сергій Целіков, Китай постачає не тільки власні бренди, але й моделі, вироблені на китайських заводах західних компаній, таких як Toyota та BMW.
Нагадаємо:
Китайська компанія Chery почала збирати автомобілі в московії на трьох заводах, які звільнили західні конкуренти, зокрема Volkswagen та Mercedes, для продажу на російському ринку.
89% коштів, які росіяни витрачають на покупку нових автомобілів, йдуть до Китаю, заявив віцепрезидент з продажу та маркетингу АвтоВАЗу Дмитро Костромін.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:15 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору


Більше новин