Зеленський не підпише штрафи за зберігання дров – Шмигаль

08.11.2024 17:36 | Економічна правда

Жодних обмежень або штрафів на заготівлю дров для українців не буде.
Про це повідомив прем"єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Резонансний депутатський законопроєкт щодо штрафів за зберігання дров не буде підписаний Президентом України", - повідомив він.
Щобільше, за його словами, держава й уряд сприятимуть українцям, які заготовляють дрова для опалення своїх осель узимку.
"Адже у сільській місцевості це важливе резервне, а іноді й основне паливо", - пояснив прем"єр.
Нагадаємо:
Верховна Рада 10 жовтня ухвалила законопроєкт, який передбачає відповідальність за зберігання дров без документів.
Він переданий на підпис президенту.

Закон передбачає:
штраф від 34 тис.
грн за зберігання дров, якщо їх вартість оцінюють до 30 тис грн від 5 до 7 років позбавлення волі, якщо вартість деревини більш як 30 тис грн.. Крім того, закон передбачає штраф для громадян і за невеликі обсяги деревини - від 1 куб.
м, якщо вони не мають документів про підтвердження походження дров.
Проголосований Верховною Радою законопроєкт дозволяє українцям зберігати 30 куб м соснових дров або 15 куб м дубових.

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

11:59 - У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платник єдиного внеску сплачує кошти за основним (новим) місцем обліку
11:58 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
09:10 - На Київщині з міркувань безпеки обмежили рух поїздів: очікуються затримки – УЗ
08:30 - Де шукати інвестиційні можливості
08:00 - Всі з борту. Українські компанії продають власний флот
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.07.2026
22:00 - московіяни двічі вдарили по АЗС SOCAR біля Миколаєва
18:22 - московіяни зруйнували сортувальний центр "Нової пошти" на Чернігівщині
18:00 - Нацбанк вперше за рік купив валюту на міжбанку
15:45 - московіяни другий день безперервно атакують видобувні об’єкти "Нафтогазу"
14:26 - Вантажний корабель атакували у Червоному морі
13:15 - Індія вимагає у Instagram видалити контент, пов’язаний із насильством над дітьми
12:20 - Компанія, яка орендує землю під "Ашаном" програла суд на 24 мільйони
12:01 - ОПЕК+ схвалить чергове збільшення видобутку нафти
11:33 - Агрофірма з Луганщини відсудила в московія 310 мільйонів
10:57 - Uber відмовилась від ідеї запускати доставку їжі у п’яти країнах Європи
10:00 - московіяни знову атакували АЗС в Сумах: постраждали три жінки


Більше новин