Китайська нафтосервісна компанія продає свою "дочку" в Україні

07.11.2024 20:35 | Економічна правда

Антимонопольний комітет України 7 листопада надав дозвіл на набуття компанією Prato Golf Investments LTD (м.
Ларнака, Кіпр) контролю над ТОВ "Бейкень Енергетика Україна".

Про це повідомила пресслужба АМКУ, пише LIGA.net.
Найбільша китайська приватна нафтосервісна компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering Co заснувала в Україні дочірню компанію у вересні 2017 року.
Тоді ж Xinjiang Beiken уклала контракт з Укргазвидобування на буріння 24 свердловин у Харківській і Полтавській областях.
На сайті ТОВ "Бейкень Енергетика Україна" сказано, що її виробнича база у Полтаві дозволяє готувати бурове обладнання (дефектоскопія, випробування, ремонт).
У розпорядженні в Україні є сім бурових установок.
За даними аналітичної системи Contr Agent, Prato Golf Investments LTD в Україні належить товариство з обмеженою відповідальністю "Міжнародний "Н" гольф клуб".
Кінцевим бенефіціаром вказаний бізнесмен Ігор Мазепа.
Нагадаємо:
Рівненську компанію "Центр Сонячне Ремесло", приватного видобувача бурштину-сирцю, купує громадянин Китаю Рен Йонгпенг.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures rise and fall
Traders look to crystal balls
Predicting the trends

- Fin.Org.UA

Новини

11:53 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
11:52 - До уваги податкових агентів!
11:50 - Щодо підстав для відмови в реєстрації акцизної накладної суб’єкта господарювання, який реалізує пальне
11:48 - Резидент Дія Сіті: особливості статусу
11:45 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала протягом останніх 12 місяців дохід понад 1 000 000 грн: чи реєструватися платником ПДВ?
11:43 - Щодо критерію економічної пов’язаності
11:41 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:40 - Порядок і термін реєстрації ПРРО
11:38 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:36 - Деклараційна кампанія 2026: коли виникає обов’язок задекларувати доходи
11:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
11:24 - Надходження плати за землю від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 116,3 млн гривень
11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
11:01 - В Україні зросли продажі традиційних авто: найпопулярніші моделі березня
11:00 - Уряд виділив 298,8 млн грн на відновлення доріг у Харківської області
10:55 - Рада внесе законопроєкти для фінансування: Свириденко зустрілася з нардепами
10:21 - Ворог атакував енергетику на Одещині: ДТЕК повідомляє про значні руйнування
10:20 - Знеструмлення у п’яти областях: стан енергосистеми на ранок 6 квітня
10:19 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 26.03.2026 № 4378 “Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 16 квітня 2025 року № 2185”
10:04 - Перелік суб'єктів господарювання, що надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, станом на 01.04.2026 (відповідно до постанови КМУ від 27.10.2023 № 1118
10:00 - Ціни на нафту відреагували на скорочення постачання через війну в Ірані
09:19 - Наслідки атаки московія на енергетику: більшість районів Чернігівщини без світла
09:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - В АРМА проходять чотири аудити одночасно: більшість - міжнародні


Більше новин