Поліція охорони купила Toyota Camry у топ-комплектації за 2 мільйони

07.11.2024 13:46 | Економічна правда

Гібридний автомобіль Toyota Camry Управління поліції охорони в Полтавській області 4 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ "Компанія "Стар Лайн" автомобіль за 2,06 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро".
До 25 січня 2025 року в Полтаву мають поставити новий чорний гібридний автомобіль Toyota Camry 2.5 Hybrid e-CVT у найдорожчій комплектації Premium не раніше 2024 року випуску.

Це передньопривідний седан із бензиновим двигуном класу Євро 6 об"ємом 2,5 л і гібридною безступеневою трансмісією з електронним керуванням.

Автомобіль має різні подушки безпеки, круїз-контроль, клімат-контроль, кутові, передні та задні сенсори паркування, систему допомоги під час паркування із камерою заднього виду з динамічними графічними підказками, проекційний кольоровий дисплей на вітровому склі, шкіряне оздоблення, іонізатор, тощо.
У салонах автомобіль Toyota Camry 2.5 Hybrid e-CVT Premium без додаткових опцій коштує орієнтовно 1,96 млн грн за авто у наявності або 2,04 млн грн під замовлення у виробництво.
Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.
Полтавською "Компанією "Стар Лайн" володіє і керує Дмитро Батигін.
У 2015-2020 роках він був депутатом Полтавської міської ради від партії "Рідне місто" Олександра Удовіченка.
Нагадаємо:
Управління державної охорони України 16 вересня уклало угоду на придбання чотирьох спеціалізованих автомобілів на базі Toyota Land Cruiser по 3,93 млн грн за штуку.
Поставити товар має єдиний учасник відкритих торгів ТОВ "ВіДі Автострада".


Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves,
In the global financial sea,
Markets rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

08:30 - Скільки коштує бюджетний дизайн простору
08:00 - Васальні дисконти. Чому московія продає енергоносії із знижками і що змінить війна в Ірані
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Toronto Centre and National Bank of Ukraine Sign Memorandum of Understanding on Capacity Development and Cooperation
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування


Більше новин