Делегація ОГТСУ взяла участь у звітній зустрічі GTBI

07.11.2024 17:30 | Оператор ГТС України

Представники Оператора ГТС України приєднались до річних зборів бенчмарк-ініціативи з питань транспортування газу – The Gas Transmission Benchmarking Initiative (GTBI), присвячених затвердженню річного звіту за результатами діяльності учасників-операторів ГТС.

Під час щорічних зборів восени учасники GTBI затверджують річний звіт – порівняння показників ефективності учасників-операторів ГТС, а також – презентують результати своїх проєктів. Така політика відкритості дозволяє колегам з різних операторів ГТС вчитись на досвіді один одного.

«Співпраця з європейськими колегами-операторами, перш за все, допомагає українській газотранспортній системі пристосуватись до вимог ЄС та відповідати міжнародним екологічним, технічним та операційним стандартам, що є важливим для інтеграції України в європейську енергетичну систему, а також сприяє підвищенню ефективності та надійності нашої ГТС», – підкреслила директорка з управлінням персоналом Оператора ГТС України Юлія Чермазович. 

Цього року своєю експертизою стосовно виробничих та кадрових питань ділились іспанський, португальський, словацький, угорський, польський та литовський оператори ГТС.

“Участь в GTBI для нас дуже корисна: це зручний майданчик для зустрічей і обговорення поточних викликів в діяльності операторів ГТС. Окрім щорічних зустрічей із семінарами, презентаціями, робочими групами, ми маємо постійний доступ до баз знань операторів ГТС та до форума для обговорення з колегами виробничих питань”, – розповіла Анна Костьович, керівник проєктів та програм ОГТСУ. 

GTBI об’єднує операторів газотранспортних систем Італії, Греції, Нідерландів, Великобританії, Франції, Ірландії, Іспанії, Португалії, Угорщини, Данії, Литви, Польщі та Словаччини. ОГТСУ став 14-м учасником ініціативи на початку 2024 року.

Запис Делегація ОГТСУ взяла участь у звітній зустрічі GTBI спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath tickers' streams
Rapid currents of data flow,
Trading algorithms.

- Fin.Org.UA

Новини

21:10 - Стало відомо, хто замінить Федорова в Мінцифрі
21:00 - Новини 13 січня: провал призначення Шмигаля міністром енергетики, наслідки нової атаки московія
20:45 - Boeing розігнав поставки до максимуму з 2018, але головний конкурент досі попереду
20:25 - Продаж Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах: АРМА перевірить переможців аукціонів
19:55 - Нафта "вибухнула" через протести в Ірані та погрози Трампа до країни
19:46 - московія 13 січня атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури
19:15 - Енергетики повідомили про графіки відключення світла на середу 14 січня
19:01 - У Європі газ подорожчав до максимуму за два місяці: які основні причини
18:55 - Українські банки мають достатній запас капіталу – НБУ
18:50 - Китайський ШІ заходить у Африку: Microsoft каже, США програють ринки
18:25 - У 2025 році на соцвиплати спрямовано 400 мільярдів гривень – Мінфін
18:13 - Всупереч заявам Трампа: московія пообіцяла продовжити нафтову діяльність у Венесуелі
18:03 - Вантажні перевезення російською залізницею — найнижчі з 2009 року
17:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
17:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
17:50 - "Міністр як бог": що Федоров залишає після себе
17:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 14 січня
17:32 - У Міненерго розповіли, чому не можуть прогнозувати строків переходу на графіки відключень
17:30 - Корпоратизація дасть можливість залучити інвестиції та стимулювати розвиток лісової галузі, - Олексій Соболев
17:07 - Засідання Комісії
17:06 - Ситуація на правому березі Києва погіршилась до рівня лівого – Yasno
17:00 - В Міненерго пояснили, чому в різних регіонах відрізняється тривалість відключення світла
17:00 - В Міненерго пояснили, чому тривалість відключень світла в різних регіонах відрізняється
16:45 - Рада провалила призначення Шмигаля міністром енергетики
16:40 - Як відкрити ресторан
16:37 - Ліквідація банків: за рік продано активів на 1,5 мільярда гривень – ФГВФО
16:10 - В Україні стартує програма підтримки фермерів трьох прифронтових областей
16:04 - Україна та ООН попросять донорів про додаткове фінансування через обстріли енергетики
15:55 - Міжнародний тиск скоротить нафтові доходи московія на 30 мільярдів доларів – Зеленський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.01.2026


Більше новин