Міжнародна енергетична конференція ReBuild Ukraine 4.0 для обговорення термінових потреб у відновленні енергетичної інфраструктури

30.10.2024 12:59 | Міністерство енергетики України

Міжнародна енергетична конференція ReBuild Ukraine 4.0 для обговорення термінових потреб у відновленні енергетичної інфраструктури ludmila.petrovska 30 жовтня 2024, 12:59 Дата 13 листопада 2024, 10:00 Дата: 13-14 листопада 2024 року
Місце проведення: Варшава, Польща
Під егідою Міністерства енергетики України конференція ReBuild Ukraine 4.0 збере високопосадовців з України та міжнародних організацій, а також лідерів галузі та інвесторів для спільного вироблення стратегій з відновлення енергетичної інфраструктури України.
Подія покликана розв’язати проблему масштабних пошкоджень енергетичних об"єктів України, спричинених тривалою війною росії проти України, в результаті якої значно постраждали енергетичні потужності країни.
Панелі конференції
На конференції відбудеться шість основних панельних дискусій, присвячених темам:
1.
Висока політична панель: Пріоритети відновлення енергетичного сектору України – підтримка ЄС і потреби у фінансуванні.
2.
Інвестиції в енергетику: Можливості та виклики для іноземних і вітчизняних інвесторів.
3.
Проєкти електромереж: Декарбонізація, розумні мережі, мікромережі та мобільні підстанції.
4.
Відновлювана енергетика та зелені гази: Перший біометан у газовій мережі, запущені зелені аукціони CfD, довгострокові корпоративні договори купівлі-продажу електроенергії (РРА – powerpurchase agreement), гарантії походження.
5.
Прикладні інновації у сфері штучного інтелекту та апаратного забезпечення: Посилення енергосистем за допомогою технологій.
6.
Розвиток людського капіталу: Нарощування потенціалу, гендерний баланс і підвищення кваліфікації кадрів в енергетичному секторі.
Свою участь уже підтвердили Данське агентство з енергетики, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку  (DFC), Європейська комісія, ЄБРР, Енергетичне співтовариство, МФК, IRENA, ПРООН, USAID, представники урядів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Норвегії, іноземні та українські енергетичні компанії й інші.
Платформа для співпраці
ReBuild Ukraine 4.0 має на меті створити синергію між державним і приватним секторами, об’єднуючи урядові установи, міжнародних донорів, неурядові організації, інвестиційні компанії та лідерів громад на єдиній платформі для плідної співпраці.
Конференція засвідчує рішучість України відновити та модернізувати свою енергетичну інфраструктуру, прокладаючи шлях до стійкого енергетичного майбутнього.
Водночас захід стосуватиметься не лише відновлення та зміцнення енергетичної інфраструктури України.
Енергетика впливає на безпеку кожної нації, тож необхідно послабити терористичну державу росію, замінюючи її викопні палива альтернативними джерелами енергії, підвищуючи ефективність споживання, впроваджуючи більше відновлюваних джерел енергії та зелених синтетичних палив у Європі та в усьому світі.
Ми сподіваємося досягти мети спільними зусиллями, а ця конференція є чудовим місцем для узгодження дій.
Для отримання додаткової інформації про спікерів і деталі реєстрації, будь ласка, відвідайте: Energy for recovery of Ukraine.

 
Анонси Міжнародна діяльність

Додати коментар

Користувач:
email:





Нафта дешевшає,
Гроші падають з небес,
Лишаючи слід за собою

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин