Олександр Сергій провів зустріч з представниками світових оборонних концернів

12.09.2024 15:09 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра оборони України Олександр Сергій провів зустріч з представниками світових оборонних концернів.
У фокусі уваги – масштабування виробництва зброї та пришвидшення поставок. На полях Міжнародної спеціалізованої виставки озброєнь MSPO, яка нещодавно проводилася у Польщі, відбулись декілька заходів, спрямованих на зміцнення обороноздатності України.
У рамках виставки було проведено Перший Українсько-Польський форум оборонних індустрій.
Делегацію українського оборонного відомства очолював заступник Міністра оборони України Олександр Сергій.
До її складу увійшли фахівці за окремими кластерами озброєння та військової техніки Сухопутних військ та Повітряних сил.
Українська делегація провела низку зустрічей з представниками військових відомств окремих країн та світових оборонних концернів.
У рамках міжнародної виставки озброєнь було проведено технічні дискусії з провідними світовими виробниками озброєння та військової техніки із США, Норвегії, Фінляндії, Франції, Австралії, Великої Британії, Польщі та інших країн. Заступник Міністра оборони України подякував союзникам за масштабну підтримку в боротьбі проти російської агресії та поінформовав про нагальні потреби Сил оборони України для зміцнення їхніх спроможностей на землі та у небі.
Серед пріоритетів - системи протиповітряної оборони, безпілотні системи різного призначення, засоби радіоелектронної боротьби, боєприпаси та окремі компоненти для їх виробництва в Україні.
Також обговорювалося питання організації ремонту іноземних зразків озброєння та військової техніки в Україні. «Від багатьох наших партнерів почув запевнення щодо продовження підтримки України у війні з росією.
За результатами зустрічей з представниками оборонних відомств, зокрема Норвегії та Канади узгоджено питання підготовки та укладення угод про співробітництво у сфері озброєння», - розповів заступник очільника оборонного відомства за підсумками поїздки. За словами заступника Міністра оборони, відбулась розмова про необхідність активізації роботи задля задоволення потреб Сил оборони України, а також щодо реалізації важливих проектів на довгострокову підтримку нашого війська. «З огляду на ситуацію на передовій, значні обсяги виробництва зброї на російських заводах ВПК, постачання до рф боєприпасів від Північної Кореї та Ірану, кремль прагне далі руйнувати та вбивати.
Тому нам необхідно суттєво підсилити спроможності Сил оборони.
Російських терор має зупинити потужна відповідь українського війська та важливі рішення наших союзників», - зазначив заступник Міністра оборони України. За словами наших союзників, війна росії проти України стала найбільшим викликом політиці безпеки сучасності.
росія продовжує вести війну і загрожує не лише Україні.
Консолідація зусиль демократичних країн, збільшення військової допомоги для України – має вирішальне значення з огляду на загрози сьогодення.
Щоб наше військо було сильнішим у боротьбі з агресором ми просимо союзників створювати спільні військові підприємства, а також купувати зброю для ЗСУ у вітчизняних виробників.
Кожне євро вкладене у підприємства української «оборонки» – це вкладення в європейську безпеку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - ССО уразили ключовий вузол найбільших нафтопроводів московія із Сибіру до Європи
17:00 - Кличко: тариф у 30 гривень все одно не врятує транспорт Києва від збитків
17:00 - Кешбек на пальне завершився: програма підтримала майже 2,3 млн українців
16:00 - ВАКС арештував посадовця ДПСУ і виробника дронів у справі про $1 мільйон хабаря
14:55 - "Тіньовий флот" гниє на ходу: FT попереджає про ризик великого розливу нафти
13:50 - ЄС хоче заморозити стелю на нафту московія, щоб вона не злетіла через Іран
12:40 - Компанія відсудила у "Гарантованого покупця" борг за "зелену" електроенергію
12:06 - московія вдарила по Дніпру: склад "Нової пошти" згорів вщент
11:20 - У Слов'янську дрон московія вдарив по відділенню "Нової пошти"
10:10 - У російському Саратові після атаки безпілотників палає нафтопереробний завод
10:00 - Щотижневий дайджест
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.05.2026
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.06.2026
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
16:36 - Підписані акти робіт без перевірки: на Миколаївщині судять голову ОТГ
15:10 - Російський безпілотник поцілив тепловоз на Запоріжжі: загинув машиніст
14:15 - Агрохолдинг "Кернел" подвоїв чистий прибуток за квартал
13:22 - Уряд спростив передачу держмайна в оренду підприємствам ОПК
12:55 - Україна синхронізувала санкції з ЄС за причетність до агресії московія


Більше новин