За два роки програми «Власна справа» її учасники сплатили 2,6 млрд грн податків, — Прем’єр-міністр

09.09.2024 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Учасники програми «Власна справа» вже створили 38 тис.
нових робочих місць.
І цифра ця постійно зростає.
На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час заходу, присвяченого другій річниці грантової програми «Власна справа». Очільник Уряду відзначив, що два роки тому український бізнес переживав один із найкритичніших моментів повномасштабної війни з росією. «Улітку 2022 року ми побачили перші ознаки адаптації економіки до воєнних шоків.
Опитування бізнесу продемонстрували позитивні очікування на майбутнє. Тому ми вирішили розробити новий дієвий інструмент підтримки підприємців — програму безповоротних грантів.
Це стало основою комплексної програми «єРобота» та програми «Власна справа», — сказав Денис Шмигаль. Створення робочих місць, за словами Прем’єр-міністра, є ключовою умовою надання грантів.
Окрім цього, держава ставила ще дві цілі. Перша — дати людям ресурс на реалізацію своїх бізнес-проектів та бізнес-ідей.
Відкрити власну кав’ярню, перукарню, майстерню чи магазин.
Або розширити вже наявні потужності, модернізуватись чи запропонувати клієнтам нові товари чи послуги. «Держава простягнула ініціативним людям руку допомоги.
Станом на зараз 19,5 тис.
людей стали учасниками програми «Власна справа».
Вони отримали від держави понад 4,6 млрд грн та сплатили податків на суму 2,6 млрд грн», — відзначив Глава Уряду. Й остання мета — змінити структуру української економіки та посилити значення малого і середнього бізнесу. «Саме він буде одним із драйверів відбудови, а потім подальшого економічного зростання України.
Прагнемо довести частку малого й середнього бізнесу в доданій вартості до 75%.
Для порівняння до повномасштабної війни вона складала 64 %», — зауважив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр відзначив позитивні результати — малий та середній бізнес відновлюється активніше за інші сегменти.
Якщо в перший рік повномасштабної війни повноцінно працювали 57% малих і середніх підприємств, то на другий рік — уже 85%. «З квітня 2023 року стартував ветеранський компонент програми «Власна справа».
Ми розглядаємо його не лише в контексті економіки, але в контексті поваги та підтримки наших захисників, створення для них максимально сприятливого середовища», — сказав очільник Уряду. За його словами, наразі понад тисяча ветеранів та їхніх рідних долучилися до отримання державних грантів на суму 480 млн грн.
«Створено захисниками» — це вже бренд, і він набуватиме все більшої популярності. Крім того, грантова програма «Власна справа» постійно адаптується під потреби українців.
Відкрито можливість отримати безповоротні кошти для молоді до 25 років, для дружин та чоловіків загиблих воїнів, для виноробів, для підприємців, які працюють на території активних бойових дій.
А також програма «Власна справа» стала частиною ініційованої Президентом Володимиром Зеленським комплексної політики «Зроблено в Україні». «Це довгостроковий пріоритет.
Він актуальний під час війни, буде актуальним у період повоєнної відбудови та в час економічного зростання», — підкреслив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль подякував українському бізнесу за все, що він робить для перемоги, та іноземним партнерам, завдяки яким фінансується програма «Власна справа».

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

21:07 - АМКУ оштрафував "Київстар" на 17,5 мільйона за оманливу рекламу швидкості інтернету
20:05 - Новини 30 липня: підвищення облікової ставки
19:56 - Полтавський ГЗК зупинять через блокаду портів
19:50 - Ворог атакував логістичний термінал "Нової пошти"
19:20 - Єгипетський порт біля Суецького каналу атакував невідомий дрон
18:54 - Пишний розповів, чи загрожує Україні дефіцит бюджету
18:30 - Половина справ про банкрутство в Україні стосується фізосіб – Мін’юст
18:24 - Страхового та перестрахового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
18:00 - Нацбанк анонсував новий значний пакет валютної лібералізації
17:59 - У другому кварталі економіка США зросла менше, ніж очікувалося
17:33 - Зеленський призначив Соболева заступником керівника Офісу президента
17:03 - Ferrari "дуже задоволена" замовленнями свого першого електрокару
16:30 - Вихід на ринок Японії: з чого почати
16:30 - За фінансування армії московія у росіянина заберуть готельний бізнес в Україні
15:58 - У другому півріччі інфляція пришвидшиться – НБУ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.07.2026
15:26 - Вантажні перевезення: Укрзалізниця повідомила, коли тарифи зростуть на 30%
14:55 - Бізнес-бриф без вигаданих задач: на хакатонах Lytvyn Foundation підлітки розробляють IT-рішення
14:55 - Наслідки атаки московія на Київ: біля метро "Почайна" згоріли торговельні павільйони
14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
14:01 - Крадіжка сої в АРМА
14:00 - NBU Begins Updating Operational Design of Interest Rate Policy
14:00 - NBU Raises Key Policy Rate to 15.5%
14:00 - НБУ підвищив облікову ставку до 15,5%
14:00 - НБУ розпочинає модернізацію операційного дизайну процентної політики


Більше новин