1200 кваліфікованих фахівців для відновлення України: підсумки річної співпраці Skills4Recovery, Мінекономіки та МОН

12.08.2024 11:01 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Підготовлено 1200 кваліфікованих фахівців для відновлення України та посилено спроможність Державної служби зайнятості завдяки програмі Skills4Recovery, що реалізується за підтримки Мінекономіки та МОН вже впродовж року.
До кінця 2024 року навчання за програмою пройдуть загалом понад 2000 українців за 23 професіями. «Щоб подолати дисбаланси на ринку праці, коли, з одного боку, бізнес відчуває дефіцит кадрів, а з іншого - багато українців не мають роботи, оскільки їхній професійний рівень та кваліфікація не відповідає запитам роботодавців, ми разом з партнерами запустили низку навчальних програм.
Кожен, хто прагне змінити свою професію на більш затребувану на ринку праці, підвищити свою кваліфікацію, може ними скористатись.
Завдяки програмі Skills4Recovery 1200 українців вже пройшли навчання, зокрема в центрах профтехосвіти Держслужби зайнятості, та опанували професії в ключових для відновлення країни секторах - будівництві, логістиці, сільському господарстві, ІТ.
Дякуємо партнерам за підтримку нашої політики і можливості для її масштабування, а також допомогу в запровадженні європейських стандартів у сфері підготовки кваліфікованих фахівців», - розповіла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна. Загалом до кінця 2024 року за програмою Skills4Recovery навчання пройдуть понад 2000 українців за 23 професіями. «Кваліфіковані працівники є запорукою економічної стабільності.
Ми зосереджуємося на модернізації професійної освіти, надаючи сучасне обладнання, тренуючи керівників і викладачів навчальних закладів, а також підтримуючи вразливі групи: жінок, ветеранів та внутрішньо переміщених осіб.
Skills4Recovery також допомагає нашим партнерам у репозиціонуванні закладів професійної освіти та розробленні стратегій для повернення ветеранів до цивільного життя», - зазначив директор Програми Skills4Recovery, GIZ GmbH Міхаель Пауло. За рік дії програми Skills4Recovery підсилено понад 20 надавачів послуг професійної освіти в 11 областях України.
Серед них – заклади професійної (професійно-технічної) освіти та центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
230 викладачів та керівників здобули навички управління, діджиталізації та фінансування закладів, а також озброєні знаннями для подолання гендерних стереотипів та роботи з вразливими групами населення. Щоб освітні послуги відповідали вимогам часу й запитам роботодавців, програма придбала й передала закладам професійної освіти майже 1500 одиниць сучасного обладнання: агродрони, 3D-принтери, супутникові модеми Starlink, спеціальні тренажери, інтерактивні панелі, різноманітні інструменти та машини різного призначення. Для полегшення інтеграції випускників у ринок праці, вони отримують консультації з професійного розвитку та профорієнтації, сприяння розвитку підприємницьких навичок серед молоді та дорослих.
500 студентів покращили свої бізнес-навички та 190 рекрутерів готові підтримати вразливі групи населення. Більше читайте на сайті Мінекономіки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 29 січня: новий рекорд євро, чи зменшаться тарифи за тепло в умовах відключень
20:50 - В Україні вчергове подорожчали тепличні огірки: скільки вони тепер коштують
20:45 - Нафта стрибнула до максимуму за 5 місяців: ринок боїться удару США по Ірану
20:20 - Акції Microsoft впали на 12%: ШІ-витрати на дата-центри налякали інвесторів
20:10 - Уряд виділив 800 мільйонів на фінансування програми "СвітлоДім"
19:50 - Львів готується до надзвичайної ситуації через морози та ризик ударів московія
19:15 - Куба на межі паливної кризи через США: нафти залишилося на 15-20 днів
19:10 - В Києві на Троєщині почало повертатись тепло в будинки
18:46 - "Нафтогаз" виграв суд у компанії щодо 386 мільйонів за поставлений газ
18:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс
18:24 - Золото обвалилося: за 15 хвилин втратило $2,8 трильйона вартості запасів
18:15 - Україна та ОАЕ підписали спільний лист про наміри щодо створення агропродовольчого хабу в рамках ініціативи Food from Ukraine
18:14 - московія збільшила експорт золота до Китаю у 9 разів, щоб "залатати" бюджетні діри – розвідка
18:10 - 30 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні цілодобово
17:55 - Київщина отримала майже 400 генераторів від Польщі
17:40 - Курс євро втретє за тиждень встановить історичний рекорд щодо гривні
17:36 - АМКУ дозволив "Київстару" придбати Tabletki.ua
17:21 - московія знову впала в ціні нафти для Індії: хоче повернути покупців
17:06 - Комісія інформує: оприлюднено електронний формат Таксономії UA МСФЗ XBRL 2025 року
17:00 - Імпорт вживаних авто віком до 5 років: які моделі найпопулярніші в Україні
16:45 - У Мілані розслідують смерть українського ексбанкіра Адаріча
16:38 - Оптимістичний прогноз: НБУ покращив оцінку міжнародних резервів на $13 мільярдів
16:30 - АРМА vs "Газпром": як чиновники профукали сотні тисяч доларів
16:20 - Ресторанний бізнес у 2025 році: хто відкрив найбільше закладів в Україні — дослідження
15:56 - Український експорт може зменшитися на $1 мільярд через обстріли портів – НБУ
15:45 - В Києві ліквідували АЗС, яка продавала контрафактне пальне
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.01.2026
15:30 - Як відключення світла впливають на супермаркети і що буде з цінами
15:28 - Ключові рішення НКЦПФР 29.01.2026
15:25 - Уряд схвалив законопроєкт, який стимулює розвиток малого бізнесу


Більше новин