Енергобезпека України – невід’ємна складова глобальної енергетичної безпеки: зустріч із членами парламенту Бразилії

07.08.2024 20:33 | Міністерство енергетики України

Енергобезпека України – невід’ємна складова глобальної енергетичної безпеки: зустріч із членами парламенту Бразилії rotai 07 серпня 2024, 20:33 Заступники міністра енергетики України Світлана Гринчук і Роман Андарак провели зустріч з представниками Палати депутатів Національного Конгресу Бразилії, яка відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Бразилії в Україні Нортона Мелло Рапести.
Нинішній візит бразильської делегації до України став першим з 2012 року.
У його межах бразильська сторона підтвердила підтримку України у протистоянні з росією, національної цілісності нашої держави і важливість досягнення справедливого миру.
Заступники міністра енергетики України ознайомили гостей зі складною ситуацією в енергетиці, яка є однією з ключових цілей російських атак з початку повномасштабного вторгнення.
Наголошувалося на важливій ролі міжнародної підтримки і співпраці для відновлення енергетичної інфраструктури України та реалізації проєктів зі встановлення додаткових генерувальних  потужностей, необхідних після втрати близько 9 ГВт внаслідок ворожих атак.
«Наразі одним з наших пріоритетів є розвиток потужностей розподіленої генерації, зокрема газопоршневих і когенераційних установок.
Важливим напрямком роботи є також розвиток потужностей відновлюваної енергетики, зокрема сонячної та вітрової генерації.
Ми зацікавлені у вивченні досвіду Бразилії у цій сфері»
, - зазначила Світлана Гринчук.
Сторони обговорили перспективи розвитку енергетичної співпраці, зокрема у галузі ВДЕ.
Особливої уваги була приділено успішному досвіду Бразилії у розвитку вітрогенерації.
Також наголошувалося на ефективності механізму залучення міжнародної допомоги українському енергосектору через інструменти Фонду підтримки енергетики України, створеного навесні 2022 року за спільною ініціативою міністра енергетики України Германа Галущенка і єврокомісара Кадрі Сімсон.
Також під час зустрічі було приділено увагу роботі атомної генерації, яка забезпечує до 60 % генерації електроенергії в Україні.
У цьому контексті обговорювалася необхідність гарантій безпеки функціонування підконтрольних Україні АЕС, а також повернення під український контроль окупованої росіянами найбільшої в Європі атомної електростанції – Запорізької АЕС.
 
Новини Міжнародна діяльність Новини Міністерства Енергетична безпека

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Гонка за чипами змусила техногігантів укласти угоди на майже трильйон доларів
17:00 - Терористи атакували нафтові об'єкти енергогіганта Саудівської Аравії
16:00 - Саудівська Аравія перехопила дві ракети над нафтопереробними заводами
15:00 - Дрон атакував найбільший приватний НПЗ в московія
14:00 - Україна звинуватила Росію в перетворенні Чорного моря на "другу Ормузьку протоку"
13:25 - США просять Україну не бити по неросійських танкерах через удар по Chevron – WSJ
13:00 - Країна співвласників: чому українцям час інвестувати у власну економіку
12:55 - Найбільше злиття голлівудських кіногігантів в історії відклали на рік
12:47 - Денис Шмигаль провів онлайн зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:47 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:20 - московія атакувала енергетику Харківщини: знеструмлено місто
11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:49 - Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх


Більше новин