Зупинка видобутку газу на одному з найбільших родовищ коштувала Україні 3 мільярди

07.08.2024 15:57 | Економічна правда

Анулювання ліцензії в грудні минулого року на видобуток газу у Сахалінському родовищі призвело до збитків, які можуть оцінюватися в приблизно 3 мільярди гривень.
Про це повідомила голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума.
Так, втрати від припинення видобутку оцінюються щонайменше у мільярд гривень: мова про договір управління з АРМА, а також податки та місцеві збори.
Загальні збитки через зупинку - 3 мільярди гривень.
АРМА вже звернулася до правоохоронних органів з метою притягнення винних осіб до відповідальності за шкоду.
Довідка.
"Сахалінка" - один з найбільших майданчиків вуглеводнів в Україні, розташований у Харківській області.
Його доведені запаси - близько 15 млрд куб м газу, 1,7 млн тонн газового конденсату та приблизно стільки ж нафти.
Читайте також: "Велике Сахалінське родовище досі не працює, Україна втрачає мільярди.
Що відбувається?"
.
Нагадаємо:
Колишні власники Сахалінського родовища JKX Ukraine B.V.
подали апеляцію у Вищий антикорупційний суд (ВАКС) на скасування арешт їхнього майна.
Шостий апеляційний адміністративний суд дозволив компанії "Укрнафтобуріння", яка була відчужена у Ігоря Коломойського, відновити видобуток на Сахалінському родовищі.
"Нафтогаз" сподівається, що Сахалінське газове родовище відновить роботу під кінець 2024 року.

У кінці 2023 року Державна служба геології та надр анулювала спеціальний дозвіл №6349 від 10 липня 2019 року, наданий "Укрнафтобурінню" з метою видобування вуглеводнів Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища.
Спецдозвіл припинили на виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду.
За рішенням суду акції однієї з найбільших газовидобувних компаній України, "Укрнафтобуріння", були передані в управління АРМА.
За 6 місяців простою ПрАТ "ВК "Укрнафтобуріння" держава втратила 2,46 млрд грн податків.

Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Charts and graphs abound,
Traders seeking the next move,
Patterns in the chaos.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.01.2026
14:58 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - YouControl дослідив, який бізнес має родина Тимошенко
13:59 - Україна скоротила імпорт електроенергії у 2025 році
13:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕХНОПАРК ЛЗТА» (Львівська область, м. Львів, вул. Героїв УПА, буд. 72)
13:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕТИЛ ПРОМ ГРУП» (Вінницька обл., Гайсинський р-н, село Бджільна, вул. Заводська, 53)
13:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «ЗЕРНОПРОДУКТ МХП» (Хмельницька обл., Шепетівський район, селище Ямпіль, вул. Привокзальна, 42,42а)
13:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» (Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської сотні, 15-А)
13:55 - Уряд спростив продаж санкційного майна московія: що змінилось та які активи продаватимуть
13:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» (Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 320)
13:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Петикян В.О. (Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, зупинка на вул. Лесі Українки біля стадіону К-ПНУ ім. І.Огієнко (тимчасова споруда)
13:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТзОВ «СКОРПІОН» (Івано-Франківська обл. Калуський р-н, Болехівська ТГ, м. Болехів, вул. Данила Галицького, 169)
13:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РОЗМАРИН» (Київська обл., м. Біла Церква, вул. Івана Кожедуба, 359)
13:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (м. Київ, Солом'янський район, вул. Патріарха М. Скрипника, 18)
13:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЧИСТЕ МІСТО» КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Вінницька обл., Хмільницький р-н, м. Козятин, вул. Довженка, 2 А)
13:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» (Харківська обл., Харківська міська територіальна громада, м. Харків, Слобідський р-н, проспект Аерокосмічний, 187/1)
13:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Теплопостач - К» (Івано-Франківська обл., Косівський р-н., Рожнівська ТГ, с. Рожнів, вул. Героїв Небесної Сотні, 14)
13:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ШЛЯХБУД ЗБВ» (Харківська обл., Богодухівський р-н, с. Шлях, вул. Заводська, 1)
13:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МРІЯ ГОЛД» (Закарпатська обл., Мукачівський район, с. Поляна, вул. Духновича, 129)
13:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТзОВ «ПІВКОЛОБУДМАТЕРІАЛИ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, м. Львів, вул. Півколо, 14)
13:35 - Кредити під держгарантії: за рік бізнес отримав 35,4 мільярда гривень
13:30 - Уряд запускає експеримент з електронного працевлаштування та оформлення трудових відносин через цифрову систему Обрій і Портал Дія
13:24 - Уряд прискорює продаж підсанкційних активів: нова постанова відкриває шлях до ефективної реалізації
13:06 - Нацбанк вперше назвав значимі фінансові компанії: список
12:55 - В Україні запустили проєкт із електронного працевлаштування в системі "Обрій"
12:53 - На підконтрольній "Придністров’ю" електростанції сталась друга за два дні аварія
12:30 - Як працювати з репутацією у 2026 році
12:23 - Ціни на нафту відреагували на нові погрози Трампа Ірану
12:10 - Малайзія розблокувала ШІ Маска
11:42 - Витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском: як отримати?


Більше новин