PERILS оприлюднила остаточний звіт про страхові збитки від землетрусів у Кахраманмараші

07.08.2024 15:25 | forinsurer.com ... все о страховании

PERILS оприлюднила остаточний звіт про страхові збитки від землетрусів у КахраманмарашіPERILS, яка займається аналізом страхових даних катастрофічних ризиків, оприлюднила п’ятий і остаточний звіт про страхові збитки від послідовності землетрусів у Кахраманмараші 6 лютого 2023 року. Ці землетруси вплинули на території південно-центральної Туреччини та Сирії.

PERILS оцінює збитки на ринку застрахованого майна в розмірі 116,9 млрд TRY (6,2 млрд $ станом на лютий 2023 року). Це трохи менше попередньої оцінки в 117 млрд TRY. Ці цифри охоплюють збитки від майна в Туреччині, але не включають інші види діяльності та збитки в Сирії.

Звіт містить розподіл майнових збитків по провінціях, розділений на збитки житлу громадян та комерційный нерухомості, та додатково класифікований за будівлями, вмістом та збитками від зупинки бізнесу.

Послідовність землетрусів у Кахраманмараші включала два неглибокі землетруси магнітудою 7,8 та 7,7 балів за шкалою Ріхтера вздовж східно-анатолійської розломної системи. Поштовхи досягли екстремальної інтенсивності поблизу епіцентрів і відчувалися на відстані до 1000 км. Землетрус спричинив серйозні руйнування, близько 62 000 смертей та 3 мільйони переміщених осіб.

Турецький уряд оцінив тоді економічні збитки майже у 2 трлн TRY (105 млрд $). Це залишається найдорожчою катастрофою в історії Туреччини, причому збитки житлових будівель покриті Турецьким фондом страхування від катастроф (TCIP), а комерційні збитки покриті приватними страховиками.

Лузі Хітц, менеджер продукту PERILS, зазначив, що послідовність землетрусів була значною людською трагедією, яка вимагатиме багатьох років для відновлення. Він відзначив оперативну реакцію турецької страхової індустрії на ефективне врегулювання претензій. Поновлення перестрахування після катастрофи зазнали значних змін, але були успішно реалізовані.

Було також запроваджено новий механізм для коригування покриття TCIP відповідно до інфляції. Хітц зазначив, що показник збитків у галузі залишався стабільним, роблячи цей звіт останнім щодо послідовності землетрусів у Кахраманмараші.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Panic and fear strike
Stocks plummet in a free fall
Patience and time heal

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Поранення, гранти і джерки: історія ветеранського бренду Jerkon
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 березня: кешбек на пальне, податковий законопроєкт
20:45 - Російська нафта може знову стати головною в імпорті Індії
20:20 - Деякі газові танкери готуються пройти через Ормузьку протоку
20:10 - Енергетики розповіли, скільки будуть застосовувати графіки відключень у суботу 21 березня
19:50 - Війна з Іраном стала найбільшою загрозою для енергетики в історії – МЕА
19:15 - московія вночі вдарила дронами по об’єктах "Нафтогазу" на Полтавщині та Сумщині
19:02 - Уряд профінансує обладнання багатоповерхівок Києва резервним живленням
18:45 - Військові отримали знижки на мільярд гривень через програму "Плюси"
18:40 - Війна з Іраном може принести московії до 250 мільярдів доларів
18:10 - Суд оштрафував податківця, який не задекларував майно за 1,5 мільйона гривень
18:00 - БЕБ викрило найбільшу підпільну тютюнову фабрику: 10 тисяч цигарок за хвилину
17:54 - Як війни змінюють міжнародну торгівлю
17:50 - Адвокати Жеваго прокоментували вручення йому підозри
17:30 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 23 березня
17:16 - На вершині Високого Верху збудують перший в Україні Mountain Centre
17:10 - Подолання енергетичної кризи: IЕА радить водіям сповільнитися
17:00 - Україна та Молдова спільно відібрали проби води з Дністра
16:50 - В Україні з’явився новий найбільший насіннєвий центр
16:49 - Київ представив план стійкості: потрібно додатково знайти 51 мільярд
16:30 - Revised Balance of Payments Data for 2022–2025
16:30 - Уточнено дані платіжного балансу за 2022–2025 роки
16:27 - У Києві прокуратура виявила переплату за електроенергію закладам освіти
16:07 - Свириденко повідомила, як уряд пришвидшить виконання планів стійкості регіонів
16:05 - ВАКС почав розгляд об’єднаної справи Насірова та Глімбовського
15:43 - ОТП БАНК і АМІКС-КОМПЛЕКС домовились про співпрацю у сфері енергоефективності
15:34 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
15:32 - У низці країн ЄС обмежують ціни на пальне – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.03.2026


Більше новин