НБУ надав дозвіл страховій компанії “ВАРТО” на добровільний вихід з ринку

07.08.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Національний банк України надав дозвіл страховій компанії “ВАРТО” на добровільний вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля та погодив план виходу з ринку. Рішення про вихід страховика з ринку та затвердження плану виходу було ухвалене на загальних зборах учасників компанії.

Після завершення процедури виходу з ринку шляхом виконання страхового портфеля компанія зобов’язана звернутися до Нацбанку із заявою про анулювання ліцензії на здійснення страхової діяльності.

Відповідно до поданої звітності за 2023 рік страховий портфель компанії формувався за рахунок платежів за договорами медичного страхування – 100%. Обсяг страхових премій компанії в зазначеному періоді становив 29 594 тис. грн, сформовані страхові резерви – 3 007 тис. грн. За 2023 рік страховик сплатив страхові відшкодування в обсязі 15 422 тис. грн. Частка компанії за страховими преміями на страховому ринку становить 0,07%.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

12:21 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12:15 - У порту Одещини розлилася олія після ворожої атаки: екологи оцінюють втрати
12:05 - Вивели понад півмільярда "у тінь" з оборонних контрактів: в Україні ліквідували масштабну схему
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 квітня
11:41 - Іран пропустив яхту найбагатшого російського мільярдера через Ормузьку протоку
11:15 - Ключовоий компонент для смартфонів та ПК злетів на 40% через війну в Ірані
11:10 - Стало відомо, скільки в Україні людей із пожиттєвим стеженням від банків
11:00 - В семи областях частково немає світла внаслідок атак московія, в 700 населених пунктах – через негоду
10:55 - Україна стала сьомою країною у світі за військовими витратами
10:40 - Goldman негативно переглянув прогноз нафти на тлі війни в Ормузі
10:15 - В Україні налічується 74 тисячі власників компаній з доходом від 10 мільйонів: хто в топ-10
10:05 - Іран готовий відкрити Ормуз, але виставив умову США
09:30 - Нафта відреагувала на глухий кут у переговорах США та Ірану
09:00 - Ворог вкотре атакував порти Великої Одеси: пошкоджено енергоооб'єкт та торговельне судно
08:30 - Як вивести з тіні ринок оренди
08:00 - Довічно ризиковий клієнт: політики та топчиновники проти прискіпливих банківських перевірок
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - На Чорнобильській АЕС відбулися пам’ятні заходи та Міжнародна конференція до 40-х роковин катастрофи
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві


Більше новин