Мінфін продовжує діалог з бізнесом щодо дизайну податкових змін для забезпечення потреб Сил оборони

06.08.2024 17:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство фінансів України продовжує відкритий та конструктивний діалог з представниками бізнес-асоціацій з різних галузей економіки щодо дизайну податкових змін на період дії воєнного стану. Сьогодні заступниця Міністра фінансів Світлана Воробей обговорила з представниками Нафтогазової асоціації України та ПАТ “Укрнафта” урядові пропозиції щодо наповнення державного бюджету за рахунок податків, а також додаткові джерела для фінансування потреб сектору безпеки та оборони.
Сторони дійшли згоди щодо необхідності проведення додаткових розрахунків для визначення розміру авансового внеску з податку на прибуток для платників, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі пальним. Минулого тижня відбулися зустрічі з представниками Української ради бізнесу, Всеукраїнської аграрної ради, Українського клубу аграрного бізнесу, Американської торгівельної палати в Україні, Європейської бізнес асоціації, ГО «Ювеліри України» та Союзу ювелірів України. Світлана Воробей наголосила, що військові видатки покриваються виключно за рахунок внутрішніх надходжень та запозичень.
Усі можливості оперативно забезпечити додаткові потреби воєнного держбюджету без перегляду податків вже вичерпано.
Тому Мінфіном запропоновано ряд заходів для забезпечення додаткової потреби Сил оборони у розмірі 500 млрд грн.
Три чверті від вказаної суми пропонується забезпечити за рахунок заходів, які не стосуються підвищення податків.
І лише одну чверть — за рахунок перегляду військового збору, ставок акцизів та інших податкових платежів, які мають забезпечити надходження до держбюджету у розмірі 138,7 млрд грн до кінця 2024 року та 340 млрд грн у 2025 році. Обговорення відбулись за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.
Серед іншого, обговорили можливість заміни 1% податку з обороту для бізнесу на ПДВ та наголосили на тому, що всі ухвалені податкові зміни діятимуть лише на період дії воєнного стану.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
15:05 - Після відключень інтернету в Москві зросли продажі пейджерів та паперових мап
14:56 - У "Київавтодорі" провели обшуки
14:37 - У Раді створили робочу групу для розв’язання проблем підприємств гірничодобувної галузі
14:24 - Декларування – 2026: строки сплати податкових зобов’язань
14:11 - Податковий календар на 16 березня 2026 року
14:10 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували понад 47,4 млн гривень
14:08 - Майже 199,1 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:07 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
14:07 - Компанія UPG отримала контроль над іще 31 "приватівською" заправкою
14:06 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:06 - У податковій Дніпропетровщини роз’яснили особливості проведення перевірок ФОП, які припиняють діяльність
14:05 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень


Більше новин