Як отримати грант до мільйона гривень на розвиток бізнесу: освітній серіал для ветеранів на Дія.Освіта

06.08.2024 18:22 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На платформі Дія.Освіта з’явився новий освітній серіал, що допоможе ветеранам, навчитися підготувати запит на грант, щоб отримати до мільйона гривень від держави на розвиток або запуск власного бізнесу. Яку грантову програму вибрати, скільки необхідно працевлаштувати людей, який це має бути бізнес і що може завадити отримати гроші — про це розповідають у новому освітньому серіалі «Гранти для ветеранів» на Дія.Освіта. Освітній серіал «Гранти для ветеранів» містить 11 коротких серій, у яких експерти з Київської школи економіки (KSE) детально пояснюють процес отримання грантів та розбирають ключові аспекти бізнесу — від формування ідеї та складання бізнес-плану до вибору грантової програми та правил подання заявки на грант. Після перегляду серіалу ви: дізнаєтеся про дві основні грантові програми: «Власна справа» і «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей», та їх відмінності; розумітимете вимоги до учасників грантових програм, дізнаєтеся, яку суму можна отримати, скільки людей необхідно працевлаштувати та чи потрібно повертати кошти державі; отримаєте інформацію про реєстри для перевірки ділової репутації; навчитеся формувати бізнес-ідею та писати бізнес-план; розвинете навички планування бюджету; підготуєтеся до співбесіди в центрі зайнятості. У кожній серії розглядаються реальні приклади та кейси, які допоможуть уникнути поширених помилок.
Також учасники отримають доступ до необхідних шаблонів й інструкцій для самостійної роботи після перегляду серій, а також зможуть пройти тест для перевірки знань. У серіалі на прикладі умовної екокрамнички експертки Київської школи економіки пояснюють, як визначити цільову аудиторію, що їй запропонувати і як правильно порахувати бюджет, щоб упевнитися, що бізнес себе окупить. Переглядайте серіал та долучайтеся до спільноти підприємців-ветеранів, які розвивають економіку України.
Серіал доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/grants-for-veterans Навчальні матеріали частково підготовано на основі посібника Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Довідково Освітній серіал створено Київською школою економіки (KSE) за сприяння Мінцифри та Дія.Освіта за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:10 - московіяни пошкодили два судна поблизу Миколаєва
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:00 - Ціни на пальне знову зросли: найбільше постраждав дизель
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів


Більше новин