Тільки в 2024 розірвали мільярдну угоду з ремонту дороги в окупованій Запорізькій області

03.08.2024 12:59 | Економічна правда

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області розірвала з ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком" угоду з ремонту відрізку дороги Т-08-15 Більмак (наразі селище Кам"янка) у Запорізькій області на суму 1,24 млрд грн.
Про це повідомляється в системі "Прозорро".
Договір було розірвано 18 червня 2024 року, а у "Прозорро" відповідна угода була опублікована у липні.
У 2021 році Служба автомобільних доріг у Запорізькій області (тепер Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області) замовила "Альткому" поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-08-19 Більмак - /М-14/ на ділянці км 21+870 - км 50+167 у Запорізькій області.
Після початку великої війни сторони кілька разів продовжували термін дії угоди у зв"язку з форс-мажорними обставинами (військовою агресією московія проти України).
Останній раз у грудні 2023 року продовжили до 30 червня 2024.
Цьогоріч підрядник знову направив лист до замовника стосовно продовження строку дії договору.
Водночас цього разу Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області повідомила "Альтком" про недоцільність продовження терміну дії договору, відповідно і надання послуг з ремонту, а також про припинення договірних відносин.
У відповіді замовник зазначив, що 22 грудня 2022 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України цей відрізок дороги Т-08-15 Більмак включив до переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії або тимчасово окуповані, що свідчить про неможливість виконання ремонту.
Крім того, уряд протягом 2022-2024 року не включив цю дорогу до переліку об"єктів поточного середнього ремонту, що передбачає фінансування з держбюджету.
А Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, як головний розпорядник коштів, не передбачило бюджетні асигнування щодо цих послуг на 2024 рік.
За даними Держаудитслужби, станом на липень цього року вартість виконаних робіт за угодою між САД у Запорізькій області та "Альткомом" становила 456 млн грн.
Аудитори 26 липня також повідомили, що замовник поінформував їх про розірвання договірних відносин з виконавцем та звільнив з посади особу, яка проводила закупівлі.
Раніше Держаудитслужба виявили порушення у цій закупівельній процедурі.
Зокрема, не було цілої низки підтвердних документів зі сторони виконавця майбутніх робіт.
Держаудитслужба зобов"язала замовника усунути порушення.
Натомість він намагався оскаржити вказане рішення в суді, але програв.
Наразі "ШБ "Альтком" прописана в Уманському районі Черкаської області.
Раніше була зареєстрована в Маріуполі.
Підприємство належить компанії "Altcom Global N.V." (Нідерланди) і донецькому ТОВ "Фінансово-промислова група "Альтком" донеччан Сергія Павлічєва та Олександра Тісленка.
"ШБ "Альтком", яка входила до складу засновників Національної Асоціації дорожників України (НАДУ), до 2022 року була одним із великих підрядників Укравтодору.
Повідомлялося, що детективи НАБУ затримували бенефіціара "Альткому" Олександра Тісленка за хабар голові Укравтодору часів президентства Петра Порошенка.
Селище міського типу Кам"янка (до 2021 року Більмак) Пологівського району Запорізької області війська московія окупували у 2022 році.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

09:50 - Російський танкер з нафтою прибув до Куби
09:25 - На території підприємства на Полтавщині впав ворожий БпЛА: є пошкодження та травмована людина
09:00 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" у Луцьку
08:30 - Бюрократичний хаос
08:00 - Лондон – Жуляни. Історія одного незаконного будівництва в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026


Більше новин