МКІП орієнтоване на максимально відкритий діалог з громадами, – Ростислав Карандєєв

03.08.2024 14:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

2 серпня т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв взяв участь у дискусії, присвяченій культурній реінтеграції.
Подія відбулась у межах ініціативи «Асоціації малих міст України» – секція «Кабінет мера» у «Супермаркеті рішень».  Під час події учасники обговорили питання функціонування мережі культурних закладів, їх адаптацію до роботи під час повномасштабної війни, перспективи розвитку сфери в громадах, альтернативні джерела фінансування закладів культури, а також залучення інвесторів та міжнародних донорів в громади. Т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв звернув увагу на необхідність розширення джерел фінансування культурних закладів.
Він підкреслив важливість розробки якісних проектів відновлення України та налагодження ефективної комунікації з міжнародними партнерами. «Надзвичайно важливим є сьогодні формування професійного рівня компетентності працівників в закладах культури, в культурних підрозділах органів влади з метою розширення монетизації нашої сфери.
Адже можливості є, потрібно навчитись правильно звертатись до міжнародних донорів.
Є прекрасні успішні зразки такої роботи», – сказав т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Модератором зустрічі виступив  Голова АММУ Павло Козирєв.
Загалом на зустрічі були присутні 266 учасників.
У відкритому діалозі взяли участь голови та заступники територіальних громад, начальники відділів та завідувачі секторів культури територіальних громад.
МКІП планує подальші зустрічі з метою обговорення актуальних питань у сфері культури, де всі учасники зможуть висловлювати свої думки та поставити питання. Нагадаємо, «Супермаркет рішень» – це цифровий інструмент, який забезпечує централізований доступ до рішень та послуг для відбудови й розвитку громад.
Він забезпечує безперервний цикл комунікацій між усіма учасниками процесу – місцеве самоврядування, влада, донори, бізнес.
Це можливість відвідати простір безперервних онлайн комунікацій між усіма учасниками процесу, професійні спікери та експертна підтримка.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

15:56 - Стало відомо, яку суму уряд спрямував до держбюджету з прибутку "Енергоатому" за 2025 рік
15:50 - Уряд витратив 370 мільйонів гривень на автономне живлення для багатоквартирних будинків
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.05.2026
15:26 - московіяни за добу атакували п’ять об’єктів "Нафтогаза" на Сумщині та Харківщині
15:25 - Вперше за 35 років: Кувейт у квітні експортував 0 барелів нафти
15:16 - До двох колекторських компаній застосовано заходи впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
15:06 - Канада експортувала рекордні об'єми LNG за місяць
15:00 - Понад 2600 одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
14:50 - Авіакомпанії скоротили мільйони місць та тисячі рейсів у травні
14:45 - НБУ розповів про стан спецрахунку на потреби оборони
14:40 - Денис Шмигаль: Цифрові рішення в енергетиці виходять на перший план у підготовці до наступної зими
14:35 - Як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання?
14:25 - Харків отримає мільйони євро кредиту на фінансування комунальних підприємства
14:24 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за квітень 2026 року перераховано майже 2 млрд грн
14:21 - Як платник отримує інформацію про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:20 - Безпілотник атакував лабораторію Запорізької АЕС
14:18 - В Україні знизився час простою ТЦ через повітряні тривоги: проте в деяких регіонах - зріс
14:14 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
14:12 - Терміни подання ФОПами – платниками єдиного податку четвертої групи податкової декларації та сплати зобов'язань
14:10 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
14:06 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
14:04 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
14:01 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:58 - Кулеба розповів про захист портів приватними ППО
13:34 - Bitcoin вперше за три місяці перетнув позначку $80 тисяч
13:32 - Сомалійські пірати активізувалися: захопили другий нафтовий танкер
13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:26 - eBay хочуть купити за 56 мільярдів доларів
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ


Більше новин