Кредитний рейтинг Кенії понизили після протестів та поступок влади

03.08.2024 10:57 | Економічна правда

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило суверенний рейтинг Кенії до "B-" з "B" у п"ятницю 2 серпня, посилаючись на підвищені ризики для державних фінансів країни.
Про це повідомляють на сайті міжнародної рейтингового агенства Fitch.
Попри зниження кредитного рейтингу, Fitch зберегло прогноз щодо економіки Кенії як "Стабільний".
Під тиском протестувальників уряд Кенії був змушений відкликати свій податковий план на 2024/25 рр.
у червні, щоб зібрати на $2,7 млрд більше доходів.
План був рекомендований Міжнародним валютним фондом (МВФ) для усунення фіскальних дисбалансів.
"Посилення монетарної політики допоможе утримати інфляцію на якірному рівні, надаючи підтримку національній валюті.
Крім того, влада планує продовжувати свою програму фіскальної консолідації, хоча, на нашу думку, шлях до досягнення фіскальних цілей стає все більш складним", - йдеться у доповіді Fitch.
Fitch також зазначає, що ризик тривалих соціальних заворушень залишається, що значно ускладнює умови для фіскальної консолідації.
Агентство очікує, що Кенія зіткнеться з певними труднощами в отриманні зовнішнього фінансування, частково через високу вартість запозичень на тлі низьких валютних резервів.
Нагадаємо:
Кенія прогнозує збільшення бюджетного дефіциту до 3,6% ВВП згідно з переглянутим планом витрат після того, як протести змусили президента Вільяма Руто відмовитися від планів зібрати 2,7 млрд дол у вигляді нових податків.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Нескінченний ремонт. Чому Київ щороку витрачає сотні мільйонів на мости, а затори не зникають
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 23 липня: ексголова Оператора ГТС у розшуку, судна перестали заходити у порти України
19:45 - Енергокомпаній США отримали вигоду від атаки на танкери Саудівської Аравії
19:15 - Нафтогазові доходи московії в липні можуть зрости на 60%
18:45 - Суд визнав необґрунтованими активом квартиру посадовиці ДПС
18:40 - московія оголосила свої води в Чорному морі небезпечними для судноплавства
18:10 - Змова на закупівлях обмундирування: компанії оштрафували на 30 мільйонів гривень
18:00 - Застосовано захід впливу до ТОВ "ФК "КРЕДІПЛЮС" у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - Нафта перевищила $100 після атак хуситів на саудівські танкери
17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:25 - Денис Шмигаль провів зустріч із Русланом Стефанчуком щодо законодавчої підтримки енергетичного сектору
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»


Більше новин