Підтримка на незмінно високому рівні: Міненерго та представники Уряду США обговорили ключові напрямки співпраці

02.08.2024 20:00 | Міністерство енергетики України

Підтримка на незмінно високому рівні: Міненерго та представники Уряду США обговорили ключові напрямки співпраці dudkah 02 серпня 2024, 20:00
Заступники міністра енергетики України Світлана Гринчук та Роман Андарак провели зустріч з делегацією представників Державного департаменту США, Посольства США в Україні та Агентства з міжнародного розвитку USAID на чолі з членом Ради Національної безпеки США Стівеном Бернсом. 
Головною темою для обговорення стало визначення найбільш пріоритетних напрямків подальшої допомоги енергосектору України. 

Світлана Гринчук подякувала уряду США за міцну підтримку в цей важкий для України період, коли росія зруйнувала більше 9 ГВт електрогенерації. 
«Ми щиро вдячні партнерам за те, що вони вже закупили багато обладнання для ремонту пошкоджених енергооб’єктів та розбудови розподіленої генерації, а також за допомогу із захистом енергооб’єктів», - заявила Світлана Гринчук.
 
Заступниця міністра енергетики наголосила, що всі напрямки посилення енергосистеми України є рівнозначно важливими, адже вони не можуть ефективно працювати один без одного.

Роман Андарак також наголосив на важливості встановлення достатньої кількості резервних джерел живлення для об’єктів критичної інфраструктури в найбільш постраждалих від російських обстрілів регіонах.
«Без стабільного постачання води та опалення люди просто не зможуть вижити взимку», – зауважив Роман Андарак. 

Члени американської делегації висловили своє захоплення роботою з відновлення та мужністю українських енергетиків, які демонструють неймовірний професіоналізм в умовах російської агресії.
Також підтвердили наміри поглиблювати співпрацю в робочих групах щодо захисту енергооб’єктів, впровадження нових технологій у процесі ремонтної кампанії, пришвидшення встановлення та підключення устаткування розподіленої генерації. 

Американські партнери запевнили, що їхня підтримка енергосектору залишається на незмінно високому рівні, незважаючи на те, наскільки складні виклики стоятимуть перед Україною та як дорого це коштуватиме.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність Міжнародна допомога Енергетичний фронт

Додати коментар

Користувач:
email:





Market in turmoil
Panic selling all around
Investors flee fast

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Європейські правила, сильніша система, захист споживачів: що дає Україні закон 4834
21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Україна запускає робочу групу з гармонізації REACH та CLP
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління


Більше новин