Рекомендації громадянам України на території Ізраїлю у зв’язку із загостренням безпекової ситуації в близькосхідному регіоні

02.08.2024 20:57 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У зв’язку з погіршенням безпекової ситуації в близькосхідному регіоні, Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від будь-яких поїздок до Ізраїлю до стабілізації обстановки. Громадянам України, які перебувають на території Ізраїлю, МЗС рекомендує уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у демонстраціях, неухильно дотримуватися заходів безпеки та правил перебування іноземців у країні, виконувати законні вимоги правоохоронних органів, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації та завжди мати при собі документи, які посвідчують особу. Під час перебування в Ізраїлі громадянам України також рекомендовано утриматися від поїздок до територій: · що межують з ліванським та сирійським кордоном; · що межують із Сектором Гази; · Західного берегу р.
Йордан. Для отримання додаткової інформації слідкуйте за веб-сайтом командування служби тилу ЦАХАЛ https://www.oref.org.il/en. Громадянам України, які потрапили в надзвичайну ситуацію, необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: +972-546-676-782 або за адресою електронної пошти consul_il@mfa.gov.ua, чи до української дипустанови в м.
Рамалла за телефоном: +972-59-823-93-99 або адресою електронної пошти pm_ps@mfa.gov.ua.
Також можна звертатися на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57 або за адресою електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ


Більше новин