Мінфін: У липні ПДФО та військовий збір забезпечили кожну шосту гривню доходів загального фонду держбюджету

02.08.2024 18:47 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За даними Державної казначейської служби, за липень 2024 року до загального фонду державного бюджету надійшло 118,2 млрд гривень. Серед платежів, справляння яких контролюють податкові та митні органи, основні надходження були отримані за рахунок: 38,4 млрд грн – податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів; 21,3 млрд грн – податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (зібрано 34,8 млрд, відшкодовано – 13,5 млрд грн); 19,9 млрд грн –  податку на доходи фізичних осіб та військового збору; 18,6 млрд грн – акцизного податку;   5,5 млрд грн – податку на прибуток підприємств; 4,6 млрд грн – рентної плати за користування надрами; 3,7 млрд грн – ввізного та вивізного мита. При цьому виконання місячного розпису доходів Державною податковою службою становило 106,7%, Державною митною службою – 94,3%. В цілому, за підсумками липня 2024 року, до загального і спеціального фондів державного бюджету надійшло 169,0 млрд грн податків, зборів та інших платежів. Дані за січень-липень 2024 року: За даними Державної казначейської служби, за січень-липень  2024 року до загального фонду державного бюджету надійшло 1 031,6 млрд гривень. Серед платежів, справляння яких контролюють податкові та митні органи, отримано такі основні надходження: 262,3 млрд грн – податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів; 153,0 млрд грн – податок на прибуток підприємств; 153,3 млрд грн – податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів, з яких зібрано 236,9 млрд, відшкодовано – 83,6 млрд грн; 117,0 млрд грн – податок на доходи фізичних осіб та військовий збір; 109,7 млрд грн – акцизний податок; 64,6 млрд грн – дивіденди та частина чистого прибутку; 28,0 млрд грн – рентна плата за користування надрами; 27,6 млрд грн – ввізне та вивізне мито. При цьому виконання розпису доходів Державною податковою службою становило 110,9% (+58,3 млрд грн), Державною митною службою – 105,2% (+16,4 млрд грн). Поряд із Національним банком України, який у квітні цього року перерахував до державного бюджету 38,6 млрд грн свого прибутку, ще одним важливим джерелом доходів держбюджету стали кошти, отримані Україною у вигляді міжнародної допомоги (грантів) – 40,3 млрд гривень. Надходження ЄСВ до фондів пенсійного та соціального страхування у січні-липні 2024 року склали 301,7 млрд грн, з яких 45,5 млрд грн надійшло у липні. В цілому, за підсумками січня-липня 2024 року, до загального і спеціального фондів державного бюджету надійшло 1 485,7 млрд грн податків, зборів та інших платежів.
За січень-липень 2024 року касові видатки державного бюджету становили 2 247,6 млрд грн, у тому числі загального фонду –  1 808,0 млрд гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не мають колір,
І не вони роблять людину,
Тільки у розумній долі
Фінанси роблять дива знущання.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
20:00 - Мінекономіки провело засідання Наукової платформи
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах
16:25 - У січні-лютому Україна уразила три великі російські оборонні заводи
16:11 - "В 100 гривень за літр не вірю": директор "А-95" спрогнозував зростання цін на дизпаливо
15:50 - Україна збільшила імпорт електроенергії: причини
15:40 - Українці вже задекларували понад 32 мільярди доходів: в яких регіонах найбільші суми
15:34 - НБУ зобов'язав банки посилити стійкість: яким чином


Більше новин