Міндовкілля: Війна знищила близько 80% лісових насаджень нацпарку «Святі Гори»

02.08.2024 19:38 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Національний природний парк «Святі Гори» був у окупації протягом березня-вересня 2022 року — і зараз знаходиться під постійними обстрілами з боку ворога, які призводять до численних пожеж. За дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, заступник Міністра Олена Крамаренко, директори Департаментів Міндовкілля Павло Іванов та Марина Шимкус здійснили робочу поїздку до нацпарку, щоб напрацювати покроковий план дій щодо його відновлення та визначити найбільш проблемні питання, які потрібно вирішити першочергово. «Близько 9,5 тисячі гектарів лісу нацпарку «Святі Гори» випалено вогнем війни.
10 тисяч гектарів — потребує обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів.
Ці цифри лякають і змушують нас замислитися, що робити далі, і як планувати відновлення парку.
Перше і найголовніше — це розмінування.
Частково, природоохоронці самотужки проводять його — близько 100 км лісових доріг та під’їзди до пожежних водойм вже розміновано.
Це допомагає вчасній ліквідації пожеж та запобіганню їх поширення», — зазначила Олена Крамаренко. За попередніми підрахунками, орієнтовна шкода довкіллю нацпарку «Святі Гори», нанесена окупантами – 16 млрд гривень. «Дякую природоохоронцям за те, що вони продовжують свою роботу, навіть в таких нелегких умовах», — додала Олена Крамаренко.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 22 квітня: через "Дружбу" відновили транзит нафти, подружжя Порошенків поділило майно
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 23 квітня
20:35 - Один з найбільших виробників хрону та гірчиці в Україні відкрив цех сидру за держгрант
20:20 - Фондовий ринок відреагував на продовження перемир'я США з Іраном
19:59 - Крафтова броварня на Закарпатті встановила сонячну електростанцію
19:30 - Боротьба з енергокризою: вітроенергетики знайшли "ложку дьогтю" у рекомендаціях Єврокомісії
19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)


Більше новин