Оформлення онлайн-заяви на отримання пільг на житлово-комунальні послуги для ветеранів війни

01.08.2024 16:03 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В умовах повномасштабної війни росії проти України продовжується робота з оцифровування соціальних послуг, аби люди, котрі стали на захист країни могли скористатися ними легко і швидко. Оформлення пільг на житлово-комунальні послуги для ветеранів війни нині є актуальною потребою.
Адже ветерани часто можуть перебувати на реабілітації після отримання бойових поранень,  чи бути безпосередньо на полі бою, виконуючи службові обов’язки, у зв’язку з чим не мають можливості  особисто відвідувати сервісні центри державних установ, зокрема й ПФУ. Тому в Україні запровадили експериментальний проект для спрощення звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) для ветеранів війни. За цим проектом можна подавати одну спрощену заяву про взяття на облік та про надання пільг ветеранові через портал електронних послуг Пенсійного фонду України .  Цією можливістю можуть скористатися й учасники бойових дій, і особи, що отримали інвалідність унаслідок війни, і учасники війни.
Не має значення, чи людина звільнилась зі служби, чи продовжує її, вона все одно має право на отримання пільг. Заповнити заяву нескладно, оскільки дані збираються через електронну інформаційну взаємодію між державними реєстрами.
Крім того, заяву на призначення пільг можуть подавати члени родини ветерана.  Для подання онлайн заяви через веб-портал необхідні такі кроки: Заходимо на веб-портал Фонду (https://portal.pfu.gov.ua/ ) й авторизуємось за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП); В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі «Комунікації з ПФУ» обираємо – «Заява на житлову субсидію чи пільгу»;  Ознайомлюємось з інформацією у вікні та натискаємо «Продовжити»; Обираємо опцію «Заява про взяття на облік ветерана війни і надання йому пільг за експериментальним проектом»; Для заповнення онлайн-форми, що з’явиться на екрані: зазначаємо особу, яка подає заяву, загальну інформацію про людину, яка претендує на пільги (паспортні та адресні дані), додаємо дані документів про пільги, інформацію про банківські реквізити, звертаючи увагу на підказки, які дає система;  Перед формуванням заяви та відправкою її до ПФУ, за допомогою опції «Додати файл», прикріпляємо  скановані копії документів, які можуть впливати на пільгу (за наявності). Надаємо згоду на обробку персональних даних, та натискаємо кнопку «Сформувати заяву»; Потім тиснемо «Підписати та відправити в ПФУ». Про результат розгляду заяви про призначення пільги можна дізнатись у розділі «Мої звернення» — «Статус звернення». Нагадуємо, що оформити заяву на пільгу для сплати ЖКП можна й іншими способами: безпосередньо  у сервісному центрі Пенсійного фонду України; звернутися також до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або ж обласної та Київської держадміністрації (військової адміністрації); звернутися до посадової особи центру надання адміністративних послуг;  надіслати поштою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок – це ризик,
Та з його допомогою можна,
Заробити багато.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Стандарти ЄС: Україна та Естонія обговорили спільні кроки у сфері довкілля


Більше новин