Представники ДПС та ОТД Департаменту казначейства США обговорили реалізацію спільних проєктів

01.08.2024 16:51 | Fin.Org.Ua

Державна податкова служба України та Офіс технічної допомоги Департаменту казначейства США продовжують реалізацію спільних проєктів. Сьогодні під час робочої зустрічі в. о. Голови ДПС Тетяна Кірієнко та представники ОТД Філ Бренд та Дон Мейнворінг обговорили поточні напрями  співпраці та стан виконання Робочого плану на 2022 – 2024 роки, який передбачає низку заходів з удосконалення податкового адміністрування, зокрема впровадження СRМ.
«Досвід співпраці ДПС та ОТД позитивно впливає на роботу Служби та дозволяє впроваджувати кардинальні, прогресивні зміни, трансформувати ДПС в сучасну високоефективну організацію. Дякую всій команді ОТД за експертну підтримку та допомогу. Реалізація всіх спільних ініціатив дуже важлива для громадян України», – наголосила очільниця ДПС Тетяна Кірієнко.
Вона відзначила, що співпраця здійснюється за багатьма напрямами, що сприяє удосконаленню підходів адміністрування податків  та впровадженню нових можливостей в обслуговуванні платників податків.
У фокусі уваги  податковий комплаєнс, що є важливим в контексті експериментального проєкту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в ДПС, який нещодавно було затверджено постановою Уряду. 
Учасники зустрічі визначили кроки подальшої реалізації спільних проєктів та можливості запровадження нових спільних ініціатив.
Інформація розміщена на вебпорталі за посиланням
 
https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

15:35 - Ввечері 8 квітня в усіх регіонах діятимуть графіки відключення світла
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.04.2026
15:07 - Податкова переконала дві мережі ювелірних магазинів відмовитися від "дропів"
14:45 - "Укрпошта" пояснила, як отримати виплату 1500 гривень
14:35 - Заступника міністра економіки Висоцького судитимуть за корупцію
14:30 - Понад 195 млн євро з Фонду підтримки енергетики спрямують на нагальні потреби енергетичного сектору України, – Денис Шмигаль
14:16 - Рада ухвалила закон щодо підвищення контролю за якістю продукції
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:40 - Під час перемир’я в Ірані судна зможуть плавати через Ормуз лише за гроші – ЗМІ
13:35 - Російські антимонопольники погодили угоду між "Росатомом" та DP World
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - В трьох областях ліквідували 10 нелегальних АЗС
13:00 - Як Україна готується до наступної зими. Олександр Крошка про плани стійкості та нові ідеї для теплопостачання
13:00 - ОТП БАНК пропонує бізнесу комплексні рішення для реалізації енергопроєктів
13:00 - Провідний світовий перевізник не спішить відновлювати транзит через Ормузьку протоку
12:30 - Газова логістика майбутнього та реальність війни
12:24 - Рада підтримала "податок на OLX" у першому читанні
12:15 - АЗК "Укрнафта" почала знижувати ціни на пальне – Свириденко
11:50 - Сили оборони атакували нафтобазу у анексованій Феодосії
11:40 - В Україні подешевшало масло: що буде з цінами далі
11:24 - DLT-технології на ринках капіталу: у НКЦПФР обговорили підходи до впровадження
11:11 - московія атакувала український НПЗ
11:09 - Транспортний засіб придбано у місяці, який не співпадає з місяцем, в якому його зареєстровано: нарахування транспортного податку
11:08 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
11:07 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
11:06 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО?
11:05 - Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо відомостей ФОПу необхідно подати заяву
11:05 - У березні українці купили майже 6 тисяч нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:03 - Платники єдиного внеску можуть подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі
11:03 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери


Більше новин