Мінфін готовий шукати компроміс щодо підвищення податків у 2024 році – Марченко

01.08.2024 12:33 | Економічна правда

Сергій Марченко - Фейсбук Питання пошуку 120 млрд грн для забезпечення сектору оборони є безапеляційною необхідністю.
Рішення має бути ухвалене до вересня.
Про це повідомляє міністр фінансів України Сергій Марченко.
Зазначається, що Міністерство фінансів готове шукати компроміс з бізнесом в питанні забезпечення цих надходжень податковими заходами.
Марченко зауважив, що сьогодні перед державою стоїть пріоритетне завдання - знайти оптимальний варіант, який дозволить профінансувати додаткову потребу на сектор безпеки та оборони у 2024 році.
Та забезпечити необхідні для Сил оборони ресурси на 2025 рік.
Запропонований Мінфіном законопроєкт передбачає фінансування 500 млрд гривень у 2024 році на сектор безпеки та оборони.
З них 120 млрд грн пропонується профінансувати коштом податкових заходів, все інше - коштом внутрішніх запозичень, перевиконання діючих доходів держбюджету, у тому числі коштом детінізації.
"Сьогодні цей крок є вимушеним.
Всі інші джерела для збільшення фінансування Сил оборони вже вичерпано.
Ми проводимо обговорення пропозицій всіх зацікавлених сторін і готові шукати компроміс в питанні конструкції податкових заходів.
Ключове зараз - питання часу.
Рішення має бути ухвалено до вересня", - написав Марченко.
Нагадаємо:
Міністерство фінансів готове до дискусії в парламенті щодо можливих форматів підвищення податків.
Міністр фінансів вважає, що запровадження податку на посилки до 150 євро дозволить закрити тіньову схему завезення товарів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options
Speculating on the price
Risky but rewards

- Fin.Org.UA

Новини

10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
10:00 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
09:59 - Дніпропетровський регіон: надходження від платників туристичного збору збільшились на 22,2 відсотка
09:57 - Податковий борг комунальних підприємств: на Дніпропетровщині обговорили шляхи погашення заборгованості
09:56 - Від ідеї до власної справи: податківці Дніпропетровщини зустрілись з ветеранською спільнотою
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:54 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:53 - Проставлення апостиля на документах, виданих ДПС: як отримати послугу
09:50 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
09:49 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
08:00 - "Трамп програв цю війну". Мирна угода між США та Іраном не лишила сумнівів про переможця
23:49 - Де шукати натхнення для дитячої творчості: корисні джерела та ресурси
21:00 - Новини 18 червня: удари по Москві, зміни в бюджет-2026, заборона казино для військових
20:40 - ЄС підтвердила заборону на імпорт російського СПГ з 2027 року


Більше новин