Ситуація в енергосистемі на 1 серпня

01.08.2024 10:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відключень не заплановано; енергетики відновили живлення для 10 664 споживачів, постраждалих від бойових дій.
486 населених пунктів залишаються без електропостачання Щоб підтримувати стабільність енергосистеми, важливо ощадливо споживати електроенергію, особливо у пікові години – з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00. ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ Сьогодні планових відключень електроенергії не відбуватиметься.
Про будь-які зміни дізнавайтесь на офіційних сайтах ваших обленерго. Через ворожі атаки наша енергосистема втратила 9 ГВт потужностей.
Ворог продовжує обстріли енергетичної інфраструктури, щодня під обстріли потрапляють підстанції та лінії електропередачі, що призводить до обмежень у передачі електроенергії. Просимо всіх ощадливо споживати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці та ввечері – з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ  Донецька область: Через бойові дії вимикалась високовольтна повітряна лінія.
Споживачі не знеструмлювались. Дніпропетровська область: під час повітряної тривоги вимикалась повітряна лінія.
Після огляду виявлено обрив проводів. ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Енергетики відновили живлення для 10 664 споживачів, постраждалих внаслідок бойових дій. Загалом через бойові дії та техпорушення залишаються без електропостачання 486 населених пунктів. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.80 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ЕКСПОРТ Експорту не відбувається та не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks up and down swing,
Money flows in and out quick,
Market chaos reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:56 - Олексій Семенюк: Україні потрібен ринок капіталу, здатний залучати приватні інвестиції у відновлення
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин