Електронне бронювання через Дію: понад 55 тисяч співробітників уже заброньовано за тиждень

24.07.2024 16:13 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За тиждень, відколи Міністерство економіки, спільно із Міністерством цифрової трансформації запровадили електронне бронювання, ним скористалося вже 55 тисяч людей. Нині забронювати працівника можна через портал Дія.
У середньому процедура бронювання займає до 15 хвилин. “Електронне бронювання вже у перші дні показало величезний попит.
Лише за першу добу забронювали 15 тисяч людей.
Для критично важливих підприємств та тих підприємств, які працюють для потреб Сил безпеки та оборони, електронне бронювання — це можливість у простій формі, швидко і зручно подати дані про працівників й скоротити час очікування до 15 хвилин”, — зазначила Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко. Цього тижня найбільше забронювали через Дію працівників компаній таких міст та областей: майже 20 тис.
осіб – м.Київ та Київська область; понад 6 тис.
осіб – Львівська область; майже 6 тис.
осіб – Дніпропетровська область; понад 2 тис.
осіб – Одеська область; понад 1 тис.
осіб – Закарпатська область. Алгоритм бронювання на порталі Дія наступний: Міністерства, ОВА та інші органи виконавчої влади вносять до Єдиного переліку підприємства, установи та організації які, відповідно до законодавства, мають право бронювати працівників. Керівник компанії, що має право на бронювання своїх працівників, подає на порталі Дія списки на бронювання та засвідчує заяву електронним підписом. Система автоматично перевіряє, чи людина працевлаштована офіційно і чи є її дані в реєстрі Оберіг. Дія протягом доби надсилає сповіщення керівнику про результат розгляду. В разі позитивного рішення система автоматично переводить військовозобов’язаного на спеціальний військовий облік на строк дії бронювання.
З цього моменту він вважається заброньованим, а інформація про бронювання з’являється в застосунку Резерв+. Згодом витяг з Реєстру військовозобов’язаних можна буде завантажити на порталі Дія й за потреби роздрукувати.
Також за бажанням документи на бронювання можуть бути подані в паперовому форматі.
Обидві форми подачі документів матимуть однакову вагу. Процес бронювання повністю автоматизований та передбачає використання інформаційних ресурсів – Порталу Дія, Оберегу і Реєстру Пенсійного фонду. Одночасно діють два механізми бронювання – через Портал Дія та за списками (погодження списків військовозобов’язаних Міністерством оборони та подальше прийняття наказів Міністерством економіки).
Підприємство самостійно визначає механізм бронювання працівників. Робота системи постійно покращується й підприємства додаються до Єдиного переліку критично важливих підприємств.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 21 квітня: Ахметов купив квартиру, євро дорожчає далі
20:45 - Дитячі вагони з’являться ще на двох напрямках
20:32 - Прокуратура хоче повернути до бюджету мільйон гривень, переплачений за м’ясо для шкіл
20:15 - Глава МЗС Чехії: Словаччина і Угорщина підтримають позику для Києва
20:06 - У середу світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Російський танкер уникнув огляду норвежців, змінивши маршрут
19:30 - У США відкрили кримінальну справу проти ChatGPT, який давав поради вбивці
19:05 - Банки наростили темпи кредитування бізнесу і населення, але не держустанов
18:44 - Власники елітних автівок на чверть збільшили сплату податків
18:20 - московія скоротила видобуток нафти у квітні через атаки українських дронів
17:59 - Найбільший у світі виробник презервативів різко підвищить ціни через війну в Ірані
17:54 - Найшвидша реєстрація ФОП відбулася за дві секунди – "Дія"
17:35 - Україна відновила "Дружбу", але нема гарантій, що московія не атакує її знову – Зеленський
17:26 - У московії стрімко падає споживання сталі — ЗМІ
17:19 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:50 - У "Дії" тепер можна реєструвати громадські організації
16:45 - Мінекономіки та Google запускає третю хвилю програми безоплатного навчання штучному інтелекту
16:45 - Уряд визначив замовника будівництва критичної інфраструктури
16:37 - Польську компанію, яка постачала до московія люксові авто, оштрафували за порушення санкцій
16:30 - Хто керуватиме зрошенням полів
16:15 - На Волині викрили схему ввезення авто із ЄС під виглядом гумдопомоги для ЗСУ
15:56 - Україна хоче відкрити нові ринки Алжиру: для яких продуктів
15:53 - На дочку міського голови Дніпра зареєстрована вілла на озері Комо – ЗМІ
15:45 - На Львівщині вантажівка врізалась в локомотив поїзда Перемишль – Київ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.04.2026
15:11 - московія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через "Дружбу" – Reuters
15:00 - Російська атака пошкодила агропідприємство в Чугуївській громаді на Харківщині
14:40 - Китай не замінив московії Європу: купуватиме газ з великим дисконтом – ЗМІ
14:28 - Чистий прибуток найбільшої вуглевидобувної компанії України торік впав до 2,7 мільярда
13:55 - Вплив світових цін: на українських АЗС пальне почало дешевшати


Більше новин