Держаудитори Харківщини перевірять Національний університет радіоелектроніки

24.07.2024 16:57 | Північно-східний офіс Держаудитслужби

 
Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби повідомляють пропочаток проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Харківського національного університету радіоелектроніки.
Історія Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) розпочалася в 1930 році, як будівельного інституту. Згодом він був перетворений на Харківський інститут радіоелектроніки.
Наразі ХНУРЕ є одним з трьох найкращих вищих навчальних закладів Харкова і продовжує розвиватися, зокрема у напрямках кібербезпеки, радіотехніки та біомедичної інженерії. Розміри цього вишу найкраще може охарактеризувати кількість його працівників. Наразі штатної чисельності нараховує майже 2000 працівників.
Під час проведення ревізії держаудиторами планується дослідити питання законності нарахування заробітної плати та стипендіального забезпечення, видатки університету на науково-дослідні роботи та підготовку наукових кадрів, дотримання законодавства про закупівлі, стан збереження майна.
Планується дослідити діяльність Університету з 2017 по 2024 роки, а сама ревізія триватиме до вересня 2024 року. 
Про відомі факти фінансових порушень, або неефективного витрачання бюджетних коштів, допущених посадовими особами Університету, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, за телефоном «гарячої лінії» (057) 725-86-24, або надіслати звернення на електронну адресу: 202000@dasu.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:11 - Уряд організує зустрічі з бізнесом для безперервної роботи логістичних і торгових компаній
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень
10:56 - Майже 300 млн грн до бюджету: ДПС виявила порушення у сфері розрахунків, обліку товарів та трудових відносин
10:54 - еАкциз: Запуск системи має забезпечити детінізацію ринку без ризиків для бюджету та з достатнім часом на підготовку бізнесу


Більше новин