Перше засідання Стратегічної інвестиційної ради: пріоритет на прозорість та ефективність публічних інвестицій

24.07.2024 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулося перше засідання Стратегічної інвестиційної ради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та за участі членів Кабінету Міністрів, де було розглянуто питання формування єдиного портфеля публічних інвестиційних проєктів державного та місцевого рівнів. Одним з основних завдань Стратегічної інвестиційної ради є забезпечення прозорості фінансування проєктів та налагодження дієвої координації з міжнародними фінансовими інституціями та іноземними партнерами, які надають Україні підтримку для таких інвестицій. «Стратегічна інвестиційна рада має налагодити процес визначення найбільш пріоритетних проєктів, узгодження джерел фінансування, ефективної підготовки проєктів до фінансування та моніторингу їхньої імплементації.
Міністерство економіки України послідовно реалізує політику залучення інвестицій в публічну інфраструктуру для розвитку нових перспективних секторів економіки, аби сприяти створенню нових робочих місць та відновленню економіки», — сказала Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко. На зустрічі узгодили основні вектори подальшої роботи на найближчий час.
Відтак впродовж вересня відбудеться затвердження переліку публічних інвестиційних проєктів на 2025 рік.  Міністерство економіки відповідатиме за інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Інвестиційної ради, здійснюватиме підготовку середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій, розробку методології пріоритезації проєктів відповідно до секторальних пріоритетів та моніторинг стану реалізації єдиного проєктного портфеля.  Зокрема, заплановано створення Офісу підготовки проектів у рамках Програми Project Preparation Facility (PPF), завданням якого буде супровід, валідація, координація та моніторинг виконання інвестиційних проєктів. Профільний заступник Міністра економіки Володимир Кузьо, зазначає, що ефективний менеджмент інвестицій дозволить сфокусовано реагувати на потреби негайної відбудови зруйнованих об’єктів, передусім критичної інфраструктури та житла.
Для цього важливі гнучкі і прозорі процедури, які при цьому забезпечуватимуть достатній рівень контролю капіталовкладень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

17:18 - На Волині суд відібрав три ділянки в агрофірми
17:18 - Італійці висадились на танкер "тіньового флоту московія"
16:41 - Виробник "зеленої енергетики" відсудив у "Гарантованого покупця" 16 мільйонів
16:18 - Ворог зруйнував термінал "Нової пошти" на Харківщині: загинув працівник
15:11 - ОПЕК+ планує збільшити квоти на видобуток нафти у вересні
14:04 - Мадяр попереджає про "скрутні дні" через зупинку єдиної в Угорщині АЕС
13:08 - московіяни вдруге за добу атакували найбільший склад Rozetka
12:06 - 8 з 10 підлітків Австралії користуються соцмережами попри заборону
10:56 - На Полтавщині аварійні відключення газу та світла через російську атаку
10:00 - У московії після атаки дронів загорівся ще один великий склад Wildberries
18:00 - США заборонили імпорт продукції 43 компаній з Китаю через примусову працю уйгурів
17:10 - московіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
16:59 - How Assignment Help Can Improve Your Grades Without Increasing Stress
16:50 - московія вранці атакувала склад Rozetka: загинув працівник, ще семеро – поранені
16:15 - У липні експорт зерна зріс на 55% в річному вимірі попри блокаду портів
15:20 - Акції Apple впали на 10%, компанія може втратити $500 млрд капіталізації: причини
14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем


Більше новин