Дмитро Кулеба запросив владу та бізнес провінції Гуандун розвивати співпрацю з українськими регіонами

24.07.2024 14:03 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках візиту до Китайської Народної Республіки, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з губернатором провінції Гуандун КНР Ван Вейчжуном та делегацією регіональних урядовців. Глава МЗС відзначив високий рівень розвитку міста Гуанчжоу та провінції Гуандун.
Дмитро Кулеба наголосив на важливості регіональної співпраці між Україною та іншими країнами.
Зокрема, він повідомив китайським урядовцям, що низка європейських країн вже взяли патронат над низкою українських міст і регіонів, беручи участь в їхньому відновленні та розвитку. За словами українського Міністра, така співпраця між країнами на регіональному рівні дозволяє досягати відчутних для людей результатів.  Дмитро Кулеба нагадав, що між провінцією Гуандун та Миколаївською областю з 1994 року встановлено партнерські відносини та запросив владу та бізнес китайської провінції розглянути можливість активізації регіональної співпраці.  Провінція Гуандун є одним з найбільш технологічно розвинених китайських регіонів, який забезпечує 1/5 ВВП Китаю.
У ній мешкають загалом близько 150 мільйонів людей.  «Запрошуємо ваших представників відвідати Миколаївщину та інші регіони України, розглянути перспективи інвестицій та бізнесу, гуманітарні потреби.
Ми будемо всіляко вітати та сприяти співпраці між нашими регіонами, участі вашого бізнесу у відбудові та відновленні нашої країни.
Україна прагне відновлення та розвитку і така регіональна співпраця може бути дуже ефективною в досягненні цієї мети, створенні робочих місць та підвищення якості життя людей», — заявив Міністр. Дмитро Кулеба також запропонував провести бізнес-форум для налагодження зв’язків між українськими та китайськими компаніями, пошуку нових перспективних проектів і можливостей співпраці.  «Миколаївщина сильно постраждала на початку повномасштабного вторгнення московії, але з тих пір наші Сили оборони відтіснили ворога і нині регіон активно відбудовується та розвивається.
Зокрема є великий попит на будівництво, відновлення промисловості, відновлювану енергетику та інші сфери.
Тож зараз хороший момент для поглиблення торговельних зв’язків», — наголосив він. Губернатор Ван Вейчжун вельми позитивно відзначив значні перспективи українсько-китайської регіональної  співпраці та запевнив міністра Дмитра Кулебу в готовності пожвавити взаємодію з Миколаївщиною та розглянути перспективи взаємодії з іншими регіонами України.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

15:00 - Розробник Claude прогнозує до $200 мільярдів виручки у 2028 році перед IPO
14:01 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання на понад 1,8 млн євро від ЄС, Данії, Великої Британії та Німеччини
14:00 - Країна без виходу до моря почала топити кораблі, щоб врятувати свою АЕС
13:00 - США поставлять десятки країн перед вибором між своїм і китайським ШІ – Reuters
11:55 - У Приватбанку виникли проблеми в роботі кількох сервісів
11:10 - В Ормузькій протоці атакували танкер ОАЕ
10:10 - Трамп заявив, що планує оголосити Ормузьку протоку територією США
08:50 - Робити сир, щоб долати стереотипи. Як на Київщині працює найбільша козина ферма України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:19 - Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026


Більше новин