Повторні торги з продажу 4-х спецдозволів не відбулися: їх виставлять ще на 25% дешевше

23.07.2024 13:43 | Економічна правда

Повторні аукціони з продажу чотирьох спецдозволів на користування надрами, заплановані на вівторок 23 липня, не відбулися.

Про це повідомляє NADRA.INFO із посиланням на дані майданчика UBIZ.ua.
Видання нагадало, що під час аукціонного дня 04.07.2024 Державна служба геології та надр України розіграла 8 спецдозволів.
4 лоти залишилися не проданими, їх виставили на повторні торги зі стартовою ціною, зниженою на 25%.
Як і під час першої спроби, у вівторок не знайшлося охочих купити спецдозволи на Ділянку Зелена 3 (бурштин), Східну ділянку Мамринського-I родовища (глина, суглинок), Гальжбіївське родовище (пісок).
На аукціон з продажу Подолівської ділянки Подолівського родовища (пісок) знову зареєструвався один учасник - ТОВ "Кроагробуд" Аліни Гавруш.
На другі повторні аукціони усі спецдозволи виставлять ще на 25% дешевше.
Нагадаємо:
Під час другого повторного аукціону 12.07.2024 ПрАТ "ТНК "Граніт" із промислово-будівельної групи "Ковальська" Олександра і Сергія Пилипенків перемогло в аукціоні Держгеонадр з продажу спеціального дозволу на видобування гранітів у Житомирській обл.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО
13:30 - Роботодавець компенсує вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування працівника (його дітей): чи збільшується фінансовий результат до оподаткування?
13:29 - Продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю надані надбавки та/або знижки: чи відображати у податковій накладній?
13:28 - До уваги податкових агентів!
13:27 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть через Е-кабінет подати заяву стосовно щорічної відпустки з метою звільнення від сплати єдиного податку
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:24 - Податковий календар на 20 квітня 2026 року
13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію
13:15 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
13:11 - Земля у власності не весь рік: як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання
12:40 - Кандидат на посаду голови АРМА дав додаткові розрахунки щодо походження активів
12:30 - Apple показала найкраще зростання серед виробників смартфонів у Китаї
12:30 - Як митці та фрілансери можуть підвищити шанс отримання міжнародних грантів
12:10 - Іван Марчук: легендарні картини, що змінили українське мистецтво
12:00 - Чернігівська ТЕЦ призупинила роботу після атаки московія
11:55 - Найбагатша людина Азії втратила 15,7% статків та поступилася місцем іншому індійцю
11:48 - Співзасновник тютюнової компанії перетворив легальне підприємство на підпільне – Кравченко
11:30 - Банки України показали курс валют після рекорду євро


Більше новин