СК "Експрес Страхування" розширила можливості для клієнтів у програмах КАСКО

23.07.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

СК "Експрес Страхування" розширила можливості для клієнтів у програмах КАСКОСК "Експрес Страхування", що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, з 15 липня 2024 року ввела масштабні зміни до програм КАСКО, роблячи їх ще більш гнучкими та доступними. Розширення території покриття, збільшення віку авто для страхування, нові опції платежів та персоналізація умов – усе це спрямовано на підвищення комфорту та задоволення потреб клієнтів.

Спеціально для клієнтів, які багато подорожують компанія збільшила територію покриття для всіх договорів КАСКО. Тепер за бажанням її можна поширити на територію Європи, Туреччини та Сакартвело. Маючи таке покриття, клієнти можуть бути впевнені, що їхній автомобіль буде захищений під час подорожей, відпусток або бізнес-відряджень за кордоном.

Крім того Компанія запроваджує нові можливості страхування для клієнтів. Тепер максимальний вік авто, які приймаються на страхування за всіма програмами КАСКО становить 12 років.

"Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам найкращі умови страхування, що відповідають їхнім індивідуальним потребам та вимогам сучасного життя. Внесення змін до програм КАСКО спрямоване на підвищення доступності та гнучкості страхових послуг, а також надання більшого комфорту і захисту нашим клієнтам. Наша мета – бути лідером у наданні якісного страхування, яке відповідає найвищим стандартам та очікуванням" – зауважила Генеральний директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Страхування КАСКО стає ще доступнішим і привабливим. Тепер за кожною з програм КАСКО страховий платіж можна розбити на 12 пропорційних частин, що робить платежі менш обтяжливими для бюджету та дозволить клієнтам краще планувати свої фінанси, уникати великих одноразових витрат та зберігати фінансову стабільність протягом року.

СК «Експрес Страхування» також зробила опцію 50/50 доступною для всіх договорів КАСКО. Ця опція передбачає, що клієнт сплачує лише 50% від загальної вартості полісу на початку, а решту 50% лише у випадку настання страхового випадку, що дозволяє клієнтам уникнути зайвих витрат, якщо страхова подія не відбудеться.

КАСКО стало більш індивідуальним та справедливим. Тепер всі програми включатимуть коефіцієнт регіональності, тобто враховуватимуть статистику аварійності, дорожні умови та інфраструктуру кожного конкретного регіону перебування клієнта. Клієнти, що проживають в регіонах з нижчим рівнем ризиків (менше аварій, крадіжок тощо), отримають нижчу вартість полісу.

Більше того тепер у всіх програмах КАСКО відсутні обмеження по місцю зберігання авто у нічний час доби. Клієнти можуть залишати свої автомобілі в будь-якому місці без страху втратити покриття, що надасть їм більшу свободу і зручність у повсякденному житті.

На додаток СК «Експрес Страхування» розширила можливості програми Преміум+ та VIP. В програмі Преміум+ клієнти зможуть обирати варіанти франшиз для свого полісу, в залежності від своїх фінансових можливостей. Обравши більшу франшизу, клієнти можуть знизити розмір страхових платежів. Це може бути вигідним для тих, хто готовий взяти на себе частину ризиків в обмін на зниження витрат на страховку. А програма VIP стала доступна для всіх брендів авто, вартістю понад 1,5 млн грн, що дозволить скористатися преміальними умовами страхування не залежно від марки авто.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - На Чорнобильській АЕС відбулися пам’ятні заходи та Міжнародна конференція до 40-х роковин катастрофи
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві
11:04 - У березні Трамп придбав облігацій на більше 51 мільйона доларів
10:00 - Ворог атакував об’єкт інфраструктури на Житомирщині
09:00 - Одеса, яка відновлюється: чому місто на морі стає новим центром wellness-культури
08:30 - 26 квітня 2026 року - 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом
14:50 - Трамп приймає покупців свого мем-коїна у «Мар-а-Лаго», тоді як монета втратила 96% вартості
13:55 - На ринку України дешевшають тепличні огірки та помідори
13:00 - У Харкові через атаку московія зазнали пошкоджень лінія електропередач та житлові будинки
12:00 - НБУ присвятив нову пам'ятну монету героям–ліквідаторам Чорнобильської катастрофи
10:55 - На Київщині ворожа атака пошкодила об'єкти критичної інфраструктури
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно


Більше новин