НБУ анулював ліцензії та виключив з реєстру ще 5 страхових компаній

23.07.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

НБУ анулював ліцензії та виключив з реєстру ще 5 страхових компанійНаціональний банк України анулював ліцензії на здійснення страхової діяльності та виключив з Державного реєстру фінансових установ 5 страховиків: ПрАТ "Українська військово-страхова компанія", СК "Мега-Поліс", СК "Сатіс", СК "Рідна" та Страхове товариство "Авеста страхування". Це рішення ухвалив Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 19 липня 2024 року.

Національний банк дозволив вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля і погодив план виходу з ринку для СТ "Авеста страхування" (14 червня 2024 року), СК "Рідна" (21 червня 2024 року), ПрАТ "УВСК", СК "Мега-Поліс" та СК "Сатіс" (28 червня 2024 року).

У портфелі "Авеста страхування" переважало страхування майна (67%) та медичне страхування (16,1%). Обсяг страхових премій компанії становив 138.463 млн грн, сформовані страхові резерви - 38.658 млн грн. За 2023 рік страховик сплатив страхові відшкодування на суму 7.694 млн грн, частка компанії за страховими преміями на ринку становила 0,3%.

Страховий портфель СК "Рідна" формувався переважно з платежів зі страхування наземного транспорту (48,6%) та медичних витрат (16,1%). Обсяг страхових премій компанії становив 18.331 млн грн, сформовані страхові резерви - 11.860 млн грн. За 2023 рік компанія сплатила страхові відшкодування на суму 6.094 млн грн, частка компанії за страховими преміями становила 0,02%.

Портфель СК "Мега-Поліс" складався з медичного страхування (54,7%), страхування від нещасних випадків (10,1%), страхування майна (9,6%) та страхування від вогневих ризиків і стихійних явищ (9,6%). Обсяг страхових премій компанії становив 61.639 млн грн, сформовані страхові резерви - 5.611 млн грн. За 2023 рік страховик сплатив страхові відшкодування на суму 35.601 млн грн, частка компанії за страховими преміями на ринку становила 0,1%.

Портфель "УВСК" складався з платежів зі страхування повітряного транспорту (35%), авіаційного страхування цивільної авіації (32%), страхування вантажів і багажу (26%) та інших видів (7%). Обсяг страхових премій компанії становив 25.081 млн грн, сформовані страхові резерви - 13.310 млн грн. За 2023 рік компанія сплатила страхові відшкодування на суму 14 тис. грн, частка компанії за страховими преміями на ринку становила 0,06%.

У портфелі СК "Сатіс" переважало медичне страхування (93,2%). Обсяг страхових премій компанії становив 24.926 млн грн, сформовані страхові резерви - 940 тис. грн. За 2023 рік компанія сплатила страхові відшкодування на суму 974 тис. грн, частка компанії за страховими преміями становила 0,1%.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Збільшує банк ставки,
Інфляція зростає –
Відчуваєм враз

- Fin.Org.UA

Новини

17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
16:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
16:38 - На Дніпропетровщині початок 2026 року позначився позитивною динамікою надходжень до бюджетів та державних цільових фондів
16:35 - Дайджест «Події тижня»
16:34 - Відкрита комунікація та партнерство податківців Дніпропетровщини під час спілкування з платниками
16:32 - Податкові повідомлення-рішення: оновлено порядок надіслання платникам
16:31 - CRM у 2026 році: ДПС та радники МВФ узгодили першочергові кроки системного впровадження
16:30 - Українці тримають у банках 1,6 мільярда гривень – ФГВФО
16:30 - Як бізнес вчиться працювати без світла
16:30 - Обстріл московія пошкодив транспортну інфраструктуру Києва
16:29 - Фахівці ДПС вдосконалюють навички ризик-орієнтованого аудиту за міжнародними стандартами
16:28 - Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації
16:27 - У січні до загального фонду держбюджету надійшло 79,4 млрд грн податків та зборів
16:07 - Не домовились: "Метінвест" припинив переговори з власниками євробондів про їх пролонгацію
16:01 - Економіка вичерпала можливості збільшувати податкові надходження – Гетманцев
15:57 - У 2025 році держава підтримала несировинний експорт на 10,4 мільярда гривень
15:35 - Енергетики ДТЕК потрапили під обстріл на Донеччині, є поранений
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.02.2026
15:26 - НБУ повідомив про залишок на рахунку для потреб оборони: скільки грошей надійшло у січні
15:20 - Гетманцев: Це абсолютна аномалія, коли у війну збільшується кількість ФОПів


Більше новин