Природні катастрофи призвели до $117 млрд економічних та $58 млрд страхових збитків у 1П2024

23.07.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Природні катастрофи за 1П2024 призвели до $117 млрд економічних та $58 млрд страхових збитківУ першій половині 2024 року природні катастрофи призвели до економічних збитків на суму $117 млрд і страхових збитків на суму $58 млрд в світі. Це відображає значний фінансовий вплив таких подій на економіку та страхову галузь.

Aon опублікував звіт "Global Catastrophe Recap: First Half 2024", в якому дав попередню оцінку економічних втрат від природних катастроф у розмірі понад $117 млрд за першу половину 2024 року.

Ця цифра нижча за середній показник XXI століття в $137 млрд і значно нижча за економічні втрати за першу половину 2023 року ($226 млрд).

За даними Aon, глобальні страхові втрати за першу половину 2024 року становили щонайменше $58 млрд, що перевищує середній показник XXI століття в $39 млрд за той самий період, але є нижчим за показники останніх трьох років, коли втрати перевищували $60 млрд до кінця червня.

Структура збитків від природних катастроф

Природні катастрофи за 1П2024 призвели до $117 млрд економічних та $58 млрд страхових збитків

Кількість загиблих від природних катастроф за цей період оцінюється в понад 6,000, що є найнижчим показником з 2020 року та значно нижчим за довгострокові середні показники.

Aon також зазначає зниження розриву в страховому захисті до 50%, що є одним з найнижчих показників за першу половину року. Це зниження здебільшого зумовлено високими страховими виплатами за шкоду від сильних конвективних штормів у США.

Природні катастрофи в США становили майже 80% глобальних страхових втрат у першій половині 2024 року, загальна сума яких майже $46 млрд.

Звіт зазначає, що 30 подій з економічними втратами перевищували $1 млрд протягом першої половини року, з яких 22 відбулися в США, дві - у Південній Америці, чотири - в Азії та дві - в регіоні EMEA.

Найбільш збитковою стихією з точки зору економічних втрат був землетрус у Ното (Японія) 1 січня, з прямими збитками понад $17 млрд. Найбільшою страховою подією був період сильних конвективних штормів у США у березні - збикт перевищили $4.7 млрд.

Динаміка економічних збитків від природних катастроф

Динаміка економічних збитків від природних катастроф

Динаміка застрахованих збитків від природних катастроф

Динаміка застрахованих збитків від природних катастроф

Окрім високої частоти сильних конвективних штормів у США, великі повені в південній Німеччині, Бразилії, на Близькому Сході та в Китаї також сприяли загальним глобальним економічним збиткам.

Прогноз на другу половину 2024 року відзначається підвищеними очікуваннями щодо дорогого сезону ураганів, а також триваючою активністю сильних конвективних штормів у США та Європі. На початок липня другий "названий" шторм сезону, ураган Берил, уже призвів до потенційних багатомільярдних втрат.

Moody’s RMS оцінює, що застраховані збитки США від урагану Берил (Beryl) становитимуть від $2,5 до $4,5 млрд, враховуючи збитки від вітру, штормового нагону та повені, спричиненої опадами.

Збитки Національної програми страхування від повеней (NFIP) від цієї події оцінюються в менше ніж 300 мільйонів доларів, тоді як очікувані загальні збитки застрахованих не в США від урагану Беріл не перевищать 1,5 мільярда доларів. Збитки в Карибському басейні, включаючи Ямайку та Навітряні острови, спричинили більшість застрахованих збитків за межами США.

Очікується, що застраховані збитки в Мексиці залишаться низькими, оскільки траса Beryl здебільшого обійшла густонаселений готельний і курортний регіон півострова Юкатан.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Дозволяє заробити,
Розумно і правильно.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС
16:30 - Як суди розглядатимуть санкційні справи
16:27 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
16:24 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
16:23 - Мобілізовані ФОПи можуть скористатися податковими пільгами
16:21 - Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Е-кабінету надає можливість фізичним особам сплатити податки, збори та платежі
16:19 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
16:18 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
16:16 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб отримали майже 424,6 млн гривень
16:15 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи – власників, орендарів, користувачів на інших умовах земельних ділянок!
16:12 - Корупція на закупівлі бронежилетів для "Укренерго": суд затвердив угоду з фігурантом справи
16:00 - Страхова компанія VUSO увійшла до ТОП-3 ринку та спрямувала 100 млн грн на підтримку ЗСУ
15:37 - Чи є обмеження щодо кількості створення (друку) РРО та/або ПРРО фіскальних звітних чеків (Z-звітів)?
15:36 - Якими особами може застосовуватися касовий метод податкового обліку?
15:35 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
15:33 - Новостворений ФОП зареєструвався в останні дні місяця: подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (перша/друга групи)


Більше новин