Мінветеранів: У Тернополі відкрили Центр ветеранського розвитку

23.07.2024 10:27 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів України продовжує розширювати мережу Центрів ветеранського розвитку.
Такий заклад відтепер функціонуватиме й у місті Тернопіль.
Це вже 16-й за ліком центр в Україні, а базою для нього став Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Центр ветеранського розвитку є безбар’єрним та адаптивним.
Тут ветерани та ветеранки, ветерани і ветеранки з інвалідністю зможуть здобути нові знання та пройти перепідготовку, отримати психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу у рамках реінтеграції до цивільного життя. Також центр у Тернополі стане майданчиком для підготовки фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб. Центри ветеранського розвитку є важливою складовою у процесі формування й реалізації державної політики у сфері професійної адаптації, зайнятості ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць, зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір під час урочистого відкриття Центру.  Зокрема, у держбюджеті на 2024 рік закладено видатки на фінансування заходів із професійної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей у сумі 71,0 млн грн. “Мінветеранів докладає максимум зусиль, щоб наші воїни, які повертаються до цивільного життя, мали змогу стати економічно активними та фінансово незалежними.
Це є  запорукою швидкого відновлення України після завершення війни.
Вдячний, що Тернопільський національний педагогічний університет долучився до нашого проекту.
Впевнений, ваш Центр буде популярним і успішним”, — наголосив Максим Кушнір. Нагадаємо, Мінветеранів створює Центри ветеранського розвитку на виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, що реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Заклади вже відкриті у: Вінницькій області (Вінницький національний технічний університет); Дніпропетровській області (Університет митної справи та фінансів); Житомирській області (Державний університет “Житомирська політехніка”); Запорізькій області (Комунальний заклад вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради). Місто Київ (Національний авіаційний університет; Національний університет фізичного виховання і спорту України; заклад вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”); Київській області (Університет Григорія Сковороди в Переяславі; Білоцерківський національний аграрний університет); Львівській області (Національний університет “Львівська політехніка”); Миколаївській області (Чорноморський національний університет ім.
Петра Могили); Полтавській області (Полтавський державний медичний університет; Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”); Сумській області (Сумський державний університет); Харківській області (Харківський національний університет імені В.Н.
Каразіна).

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.07.2026
14:58 - Укрпошта розгорнула мережу внутрішніх поштоматів у 15 регіонах
14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності
13:35 - Через застосунок оформлюється 71% усіх квитків на поїзди – Укрзалізниця
13:34 - Від сплати яких податків і зборів звільняються юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи?
13:33 - Яким чином та за якою формою подається Розрахунок ФОПами та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за другий квартал 2026 року?
13:32 - Представництво нерезидента уповноважене на сплату податку на прибуток підприємств за нерезидента: заповнення платіжної інструкції
13:31 - Чи можна підтвердити інформацію про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) роздрукованим з мобільного застосунку Портал Дія витягом про зареєстроване місце проживання з QR-кодом?
13:30 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
13:30 - Тарифи Укренерго знову зростуть 1 серпня: що потрібно знати
13:29 - На кошти платника накладено арешт органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем: як сплатити податкові зобов’язання?
13:24 - Податковий календар на 29 липня 2026 року
13:22 - Податкова служба Дніпропетровщини: створюємо комфортні умови для платників
13:21 - Податкова – це сервіс: на Нікопольщині у ЦОПах кожному забезпечено рівний доступ до послуг
13:20 - Платники рентної плати за видобування природного газу поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 22,4 млн гривень
13:18 - Рентна плата: майже 1,1 млрд грн надійшло від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Платники Дніпропетровщини зміцнюють фінансову спроможність громад: понад 25,2 млрд грн – надходження до місцевих бюджетів
13:15 - Повернути помилково або надміру сплачені кошти можна онлайн через Електронний кабінет
13:12 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
13:12 - "Не підпільні цехи, а нелегальні тютюнові фабрики": правоохоронці розповіли про викриту мережу
13:00 - Чому дорожчає квадратний метр: що насправді формує собівартість житла
12:45 - АЗС знову підняли ціни, але не на бензин
12:42 - НАБУ викрило оборудку на будівництві житла для військових


Більше новин