Старт «Великої приватизації – 2024»: ТОП-5 об'єктів, які виставлять на торги у цьому році

23.07.2024 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Фонд державного майна України презентував проект «Велика приватизація – 2024».
Понад 150 представників уряду, парламенту, міжнародних організацій, бізнесу та дипломатичного корпусу обговорили перспективи та значення великої приватизації для економічного розвитку України. «Велика приватизація відкриває можливості для нових інвестицій, необхідних для відбудови та модернізації нашої країни», – підкреслила Першмй віце-прем"єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.
– Це інструмент розвитку, спрямований на залучення ефективних власників, які закладуть фундамент для зростання економіки вже зараз, створять нові робочі місця і наповнюватимуть податками бюджет.
Уряд системно працює над реформою ефективного управління держвласністю, зокрема, завдяки приватизації.
За останні два роки ми передали Фонду держмайна понад 1200 підприємств, більшість із яких знайшли інвесторів». «Велика приватизація — це не лише про економічний розвиток, а й про створення нових можливостей для українців, зміцнення міжнародних партнерств та підтримку наших Сил оборони», — зазначив Голова ФДМУ Віталій Коваль, відкриваючи захід.
Він підкреслив, що «кумулятивний ефект буде значно більшим за ціну продажу активів, адже на кожну гривню вартості майна нові власники вкладають 4 грн у модернізацію, створюючи нові робочі місця, сплачуючи податки та генеруючи більше доданої вартості». Вперше в історії України держава пропонує інвесторам можливості для участі в модернізації ключових секторів економіки через онлайн-аукціони з приватизації.
Серед ТОП-5 об"єктів, які будуть виставлені на торги цього року: Готель «Україна»: 4-зірковий готель у самому серці столиці, стартова ціна — понад 1 млрд гривень.
Аукціон відбудеться 18 вересня 2024 року. АТ «Об"єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК): Найбільше в Україні підприємство з видобування та збагачення титанових руд, стартова ціна — майже 3,9 млрд гривень.
Аукціон призначено на 9 жовтня 2024 року. ТОВ «Аерок»: Провідний виробник газобетонних виробів з виробничими потужностями у Київській та Львівській областях. ТОВ «Демурінський ГЗК»: Гірничо-збагачувальне підприємство, що розробляє Вовчанське родовище титану та цирконію. ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь» (ТРЦ «Ocean Plaza»): Один з найбільших торгово-розважальних центрів Києва. Гроші від приватизації спрямовують до державного бюджету, а від продажу санкційних активів — у фонд ліквідації наслідків збройної агресії. Об’єкти для приватизації Фонду держмайна передає Міністерство економіки. Велика приватизація відбуватиметься через систему онлайн-аукціонів «Прозорро.Продажі», яка гарантує рівні умови для всіх учасників та прозорість процесу. Захід організував ФДМУ в партнерстві з проектом USAID/UKaid «Діяльність у рамках реформи державних підприємств України» (SOERA).

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - В "Укренерго" повідомили про графіки відключень світла 16 березня
18:00 - У Києві та області подорожчала оренда будинків: як змінилися ціни
16:59 - У Підмосков'ї слідом за Москвою відключатимуть інтернет
16:01 - У Києві ліквідували багаторічну схему тіньового експорту деревини
14:58 - В Україні планують суттєво підвищити темпи дорожніх робіт
14:00 - Нафта може злетіти ще вище через удари США по Ірану
13:05 - Трамп пригрозив "заради розваги" знищити головний нафтовий вузол Ірану
12:03 - Україна запровадила санкції проти ВПК московія, Ірану та виробників "Орєшніка"
11:00 - Зеленський: відновлення "Дружби" – це фактично зняття санкцій з московії
10:30 - Україна хоче від США "дронову угоду" на десятки мільярдів доларів – Зеленський
10:00 - Трамп про санкції проти російської нафти: повернуться, щойно криза завершиться
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
17:30 - Денис Шмигаль розповів про відновлення пошкоджених московитськими обстрілами ТЕЦ
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин