Японія продовжує активну підтримку медичної сфери: забезпечує фінансування і передає обладнання та технології

23.07.2024 12:23 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МОЗ України продовжує тісну співпрацю з Урядом Японії та урядовими інституціями Японії для підтримки та відновлення медичної сфери.
Пріоритетні напрями: закупівля спеціального обладнання для закладів охорони здоров’я України, проекти щодо обміну досвідом у напрямі екстреної медичної допомоги, реабілітації та протидії поширенню антимікробної резистентності, гуманітарна допомога. На черговій зустрічі Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та заступника Міністра Марії Карчевич зі старшим Віцепрезидентом Японського агентства міжнародного співробітництва JICA паном Шохей Харою, представниками Офісу JICA та Посольства Японії в Україні йшлося про ключові напрями співробітництва у найближчий період. “Ворог продовжує жахливу агресію – руйнує лікарні, забирає життя невинних людей, у тому числі і медичних працівників.
Зовсім нещодавно весь світ став свідком жахливого ракетного обстрілу національної дитячої лікарні “Охматдит”.
Ми дякуємо народу Японії за надійну підтримку нашої держави.
Вірю, що наша системна співпраця лише міцнішатиме та продовжуватиметься”, – зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Наразі завдяки співпраці з японськими партнерами до закладів охорони здоров’я постачаються діагностичні системи (апарати магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії).
Також відбувається закупівля 10 систем ендоскопічної візуалізації та планується постачання 20 спеціальних нейрохірургічних мікроскопів.
У межах гуманітарної допомоги Японія передала Україні 20 автомобілів та 5 портативних апаратів УЗД для медичних закладів Харківщини. У найближчих планах сумісної роботи з Японією – закупівля додаткового обладнання для медичних закладів, підтримка напрямів реабілітації та психічного здоров’я.
Лідерство Японії в підтримці України є прикладом для багатьох наших партнерів, серед яких і країни Глобального Півдня.
Взаємодія стає більш тісною, адже є спільне бачення мети – збереження життя і здоров’я людей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, which way?
Forecasters predict the trend
Uncertainty reigns

- Fin.Org.UA

Новини

20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%
14:34 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника Національного агентства з акредитації України на 2027 рік» від 06.06.2026 № 6574
14:26 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6542
14:22 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6541


Більше новин