Індустріальні парки можуть отримати до 150 млн держпідтримки на розвиток інфраструктури

23.07.2024 10:53 | Економічна правда

23 липня в Україні стартує прийняття заявок від індустріальних парків на державну підтримку розвитку їхньої інфраструктури.

Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Віз розповів, що в державному бюджеті на цю мету передбачено 1 мільярд гривень.
"Зацікавлені парки зможуть претендувати на отримання до 150 мільйонів гривень фінансування від держави на умовах співфінансування", - написав депутат.
За його інформацією, заявки вже можна подавати в державний Укрексімбанк.
23 липня він підписав відповідну угоду з Міністерством економіки.
До кінця тижня заявки почне приймати також Ощадбанк, найближчим часом долучиться й Укргазбанк.
Кисилевський також додав, що заявки розглядатимуться та затверджуватимуться за прозорою процедурою в порядку черговості.
"Державну підтримку можна буде спрямувати на будівництво підстанцій, підведення електромереж, водо- і газопроводів та інших обʼєктів промислової інфраструктури.
Фінансування надаватиметься на умовах співфінансування із заявником 50/50 (для деокупованих територій - 80/20).

Договори передбачатимуть чіткі зобов"язання з боку заявника перед державою, зокрема - введення в експлуатацію 5000 м2 промислової нерухомості протягом двох років та залучення не менше 2-х учасників протягом 3 років", - поінформував заступник голови комітету.

Нагадаємо:
Наразі в Реєстр індустріальних парків включено вже 86 парків.
У Київській області з"явиться новий індустріальний парк "ГРІН ІНДАСТРІАЛ ПАРК".

Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

23:54 - Інфляційний звіт, січень 2026 року
21:56 - Інфляція буде помірною у 2026-2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:41 - З російського полону вдалось повернути одного нацгвардійця – захисника ЧАЕС!
16:30 - Уряд затвердив загальнодержавні коефіцієнти викидів парникових газів для споживання кінцевої енергії
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАШ ДОМ УЮТ» (Одеська обл., м. Одеса, вул. Костанді, будинок 104-А, 104-Б)
16:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ФАЛЬКОПАК” (Київська обл., Фастівський р-н, Глевахівська т. г., с-ще Глеваха, вул. Новий Шлях, 40А)
16:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (Полтавська обл., м. Полтава, вул. Київське шосе, 41)
16:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛІТИН-БІОСФЕРА» (Вінницька обл., Вінницький р-н, Осолинська сільська рада)


Більше новин