Фінансовий астрологічний прогноз на 21.07.2024

21.07.2024 07:35 | Fin.Org.UA

Овен Ваша робота буде дуже успішною

Телець Зберігайте фінансову стійкість, незалежно від того, що відбувається навколо вас.

Близнюки Сьогоднішній день може бути невигідним для вашого інвестиційного портфеля. Зниження цін активів та нестабільність ринку можуть призвести до зменшення вашого капіталу. Рекомендується бути обережним і уважно аналізувати ризики перед здійсненням операцій.

Рак Приємна несподіванка чекає на вас сьогодні!

Лев Твоя енергія та наполегливість дозволять тобі заробляти більше грошей, ніж ти очікував

Діва Ви будете оточені позитивною енергією та підтримкою колег сьогодні. Співпраця з ними принесе вам великі результати та перемоги.

Терези Сьогодні вас оточує позитивна енергія!

Скорпіон Сьогодні не найкращий день для ризикованих інвестицій. Поставте на паузу свої фінансові плани.

Стрілець Сьогоднішній день приносить з собою низку перспектив для вашого інвестиційного портфеля. Позитивні зміни на ринку створюють нові можливості для зростання вашого капіталу. Рекомендується зосередитися на потенційно дохідних активах та використовувати розумні стратегії для максимізації прибутку.

Козеріг Сьогодні день не сприятливий для бізнесу.

Водолій Намагайтеся зберігати свої гроші на банківських рахунках з високою процентною ставкою.

Риби Сьогоднішній день може бути сприятливим для розширення вашого бізнесу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу
12:39 - ДПС та Mastercard працюватимуть над новими цифровими рішеннями, щоб зробити сплату податків простішою
12:30 - Як благодійності зберегти головний актив
12:20 - У Німеччині страйкують працівники заводу з виробництва мармеладу Haribo
12:05 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
11:43 - Експосадовиця "Укргазвидобування" відшкодувала мільйон гривень збитків
11:37 - Європейський Центробанк залишив облікову ставку без змін
11:10 - Трамп оригінальним методом продовжив свої глобальні мита попри програний суд
10:32 - Один з найбільших експортерів олійних призупинив діяльність в Україні


Більше новин