Ситуація в енергосистемі на 20 липня

20.07.2024 11:23 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ситуація в енергосистемі на 20 липня: ворог здійснив атаку на об’єкти оператора системи передачі електроенергії; з 06:00 діють обмеження споживачів. ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Ситуація в енергетиці залишається складною.
У системі є значний дефіцит генерувальних потужностей через масовані ворожі атаки з весни цього року, тривають обстріли, особливо на прифронтових територіях.
Часто під обстріли потрапляють підстанції, лінії системи передачі електроенергії. Упродовж минулої доби енергосистема України приймала надлишки електроенергії з польської енергосистеми. На сьогодні заплановано, що графіки погодинних відключень діятимуть з 06:00 до 24:00.
Про зміни в графіках дізнавайтесь на офіційних ресурсах обленерго у своїх регіонах. Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують понад 80% електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови. Нагадуємо, що головна причина обмежень постачання електроенергії – атаки ворога на енергетичну інфраструктуру та негативні наслідки цих атак.
Втрачено 9 ГВт генеруючих потужностей. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ У Полтавській області під час повітряної тривоги вимикалось обладнання на високовольтній підстанції, що призвело до знеструмлення кількох повітряних ліній, підстанцій та побутових споживачів.
Виникла пожежа на території підстанції.
Пожежу ліквідовано.
Споживачів частково заживлено за резервною схемою. У Сумській області під час атаки БПЛА на високовольтній підстанції виникла пожежа, яка призвела до вимкнення обладнання та втрати власних потреб підстанції.
Пожежу ліквідовано. У Чернігівській області під час атаки БПЛА вимикалось обладнання на високовольтній підстанції.
При цьому знеструмлювалось кілька підстанцій, побутові споживачі та підприємство.
Під час огляду виявлено пожежу на підстанції, яку ліквідовано.
Споживачів частково заживлено. У Харківській області внаслідок бойових дій вимикалась високовольтна повітряна лінія.
Споживачі не знеструмлювались. НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ У Донецькій області на одній із шахт зупинялось вентиляційне обладнання.
У той час у шахті перебували 33 працівники, всіх виведено на поверхню. ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Енергетики заживили 16 102 споживачів, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. Загалом через бойові дії та техпорушення залишається знеструмленим 541 населений пункт. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.89 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ Протягом доби планується імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини максимальною потужністю 1 385 МВт. Експорту не відбувається та не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
09:10 - На Київщині з міркувань безпеки обмежили рух поїздів: очікуються затримки – УЗ
08:30 - Де шукати інвестиційні можливості
08:00 - Всі з борту. Українські компанії продають власний флот
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.07.2026
22:00 - московіяни двічі вдарили по АЗС SOCAR біля Миколаєва
18:22 - московіяни зруйнували сортувальний центр "Нової пошти" на Чернігівщині
18:00 - Нацбанк вперше за рік купив валюту на міжбанку
15:45 - московіяни другий день безперервно атакують видобувні об’єкти "Нафтогазу"
14:26 - Вантажний корабель атакували у Червоному морі
13:15 - Індія вимагає у Instagram видалити контент, пов’язаний із насильством над дітьми
12:20 - Компанія, яка орендує землю під "Ашаном" програла суд на 24 мільйони
12:01 - ОПЕК+ схвалить чергове збільшення видобутку нафти
11:33 - Агрофірма з Луганщини відсудила в московія 310 мільйонів
10:57 - Uber відмовилась від ідеї запускати доставку їжі у п’яти країнах Європи
10:00 - московіяни знову атакували АЗС в Сумах: постраждали три жінки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.07.2026
18:00 - Після кризи Ормузу світ тепер боїться, що нафти буде забагато


Більше новин