Енергетична ситуація в регіонах на 20 липня

20.07.2024 13:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах на 20 липня: енергетики заживили понад 16 тисяч споживачів у Сумській, Донецькій та Дніпропетровській областях; через ворожі обстріли знеструмлено понад 28 тисяч абонентів у Чернігівській та Полтавській областях. ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ У одному з районів внаслідок технологічних порушень припинено подачу газу до 50 приватних будинків. ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ В одному з районів під час земляних робіт пошкоджено підвідний газопровід.
Припинено подачу газу 292 споживачам приватного сектору. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок бойових дій знеструмлено 1,1 тисячі споживачів.
На ранок усіх заживлено. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли минулої доби знеструмлено понад 7 тисяч абонентів у 19 населених пунктах.
Енергетики заживили 5,8 тисячі абонентів у 5 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 143 населених пункти, загалом – понад 79 тисяч абонентів. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ На ранок через бойові дії без енергопостачання залишається 3731 споживач у 51 населеному пункті. ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ В одному з районів пошкоджено розподільний газопровід.
Припинено подачу газу до 90 приватних будинків. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ У одному з районів внаслідок бойових дій пошкоджено два п’ятиповерхових житлових будинки.
Без газопостачання залишилось 128 абонентів. ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок технологічних порушень частково знеструмлено 2 населених пункти. ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ Через бойові дії знеструмлено 2,2 тисячі абонентів. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок атаки ворожих безпілотників знеструмлювались 11 населених пунктів - 9,1 тисячі споживачів, усіх заживлено.
Також через бойові дії знеструмлено 866 споживачів у 2 населених пунктах. Через технологічні порушення знеструмлено 4,8 тисячі споживачів у 2 населених пунктах. Загалом без електропостачання залишаються 9,6 тисячі споживачів у 74 населених пунктах, з них 4,4 тисячі споживачів знеструмлено внаслідок бойових дій. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ На ранок внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються 38,2 тисячі споживачів у 107 населених пунктах. В одному з районів внаслідок бойових дій пошкоджено ввідний газопровід низького тиску та газовий лічильник до багатоквартирного будинку.
Без газопостачання залишились 136 абонентів. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ Через ворожі обстріли є нові знеструмлення у м.
Херсон - 457 абонентів.
На ранок через бойові дії у м.
Херсон знеструмленими залишаються понад 3 тисячі абонентів, у Херсонській області - 26,3 тисячі абонентів у 48 населених пунктах. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок атаки безпілотників знеструмлено 26,7 тисячі споживачів у 14 населених пунктах.
На ранок внаслідок бойових дій без світла понад 4 тисячі споживачів у 45 населених пунктах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

15:48 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи, які отримують цільове фінансування з різних джерел!
15:37 - До уваги платників!
15:34 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.03.2026
15:26 - З якого віку фізична особа має право займатися підприємницькою діяльністю?
15:24 - Яку обов’язкову інформацію повинен містити в собі QR-код разі наявності в фіскальному касовому чеку?
15:20 - Строк сплати ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи позитивного значення різниці між сумою загального МПЗ та загальною сумою сплачених платежів та витрат на оренду земельних ділянок
15:19 - Чи зазначає ФОП при заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи інші доходи, отримані як ФО – громадянином та відомості про майно?
15:17 - Операції з переоцінки (уцінки/дооцінки) необоротних активів: що з ПДВ?
15:16 - Яка гранична сума готівкового розрахунку одного суб’єкта господарювання з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня?
15:13 - Земельна ділянка перебуває у спільній сумісній власності кількох фізичних осіб: нарахування земельного податку
15:11 - Які форми фінансової звітності подають неприбуткові організації?
15:10 - Юридичні особи – платники транспортного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 2,5 млн гривень
15:08 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів майже 8,0 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
15:04 - Понад 3,4 млрд грн ПДВ спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
15:02 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з комунальними підприємствами Павлограда шляхи погашення податкового боргу
14:59 - Чек як знак чесного бізнесу: податківці Дніпропетровщини роз’яснили підприємцям правила роботи з РРО
14:57 - Відомий український футзаліст закликає громадян долучитися до Деклараційної кампанії – 2026
14:56 - Детінізація ювелірного ринку: третина підприємців звітує про такий обсяг виторгів, який навіть не покриває базові витрати бізнесу
14:53 - Як дистанційно оновити дані в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків: покрокова інструкція
14:52 - Єдиний внесок у січні – лютому: майже 112 млрд грн на соціальні гарантії
14:51 - Декларація за кілька хвилин: як подати онлайн через сервіси Електронного кабінету та застосунок «Моя податкова»
14:25 - У МВФ розповіли про наслідки війни в Ірані для світової економіки
14:21 - ТЦК та СП використовують понад 3,7 тисячі нагрудних камер – Сухопутні війська
14:05 - Через логістичні складнощі в Ормузькій протоці в Україні суттєво подорожчали добрива
14:00 - Департамент монетарної політики та економічного аналізу НБУ очолив Михайло Ребрик
13:57 - Наслідки російської атаки: в Кривому Розі зникло цифрове телебачення
13:50 - В уряді відзвітували про кроки для стабілізації ситуації на ринку пального
13:30 - Китай поставив найнижчу ціль зростання ВВП за останні 35 років
13:24 - ТЦК закупили 799 бодікамер


Більше новин