Міністр оборони Німеччини планує "вибивати" більше фінансування на оборону

20.07.2024 10:58 | Економічна правда

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус хоче добиватися збільшення видатків на оборону у вже погодженому бюджеті на наступний рік, оскільки вважає заплановане збільшення недостатнім у теперішніх умовах.
Про це повідомляє Tagesspiegel, пише "Європейська правда".
У погодженому бюджеті запланували збільшення видатків на оборону на 1,25 млрд євро.
Проте Пісторіус вважає, що за теперішніх геополітичних обставин це недостатні інвестиції.
"Нам у федеральному уряді потрібна ще одна фундаментальна дискусія щодо того, як ми хочемо гарантувати нашу безпеку… Я не був задоволений результатом перед рішенням уряду, і, ясна річ, я не задоволений ним зараз", - сказав він, натякаючи, що хоче на етапі дискусій у Бундестазі добитися збільшення оборонних видатків.
Під час обговорень в уряді Пісторіус наполягав, що видатки на його сферу потрібно збільшити на 6,7 млрд, а не 1,25 млрд від поточних 52 млрд.
"Я продовжу просувати ідею, щоби Бундесвер отримував необхідні кошти - з огляду на дуже реальну загрозу московії.
Наступною нагодою для цього буде процес розгляду у парламенті", - сказав міністр.
Він зазначив, що не поділяє думку міністра фінансів Лінднера про те, що тепер Німеччина повернулася до "нормальної фінансової політики" після пандемії коронавірусу, з огляду на безпекову ситуацію у Європі через війну московія проти України і на те, що Німеччині варто брати на себе ще більшу військову роль у Європі як найбільшій європейській економіці.
"Якщо Дональд Трамп стане президентом США, баланс сил у НАТО ймовірно зміниться ще швидше...
Якщо ми не знайдемо рішення, як відобразити всі ці обставини у бюджеті, то це доведеться робити наступному уряду", - наголосив він.
Нагадаємо, 17 липня уряд Німеччини після тривалих суперечокзатвердив бюджет на 2025 рік з меншою допомогою Україні, аніж закладали на 2024 рік.
У червні міністр оборони Борис Пісторіус представив плани щодо нової моделі військової служби.
Європейська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС
16:30 - Як суди розглядатимуть санкційні справи
16:27 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
16:24 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
16:23 - Мобілізовані ФОПи можуть скористатися податковими пільгами
16:21 - Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Е-кабінету надає можливість фізичним особам сплатити податки, збори та платежі
16:19 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
16:18 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
16:16 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб отримали майже 424,6 млн гривень
16:15 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи – власників, орендарів, користувачів на інших умовах земельних ділянок!
16:12 - Корупція на закупівлі бронежилетів для "Укренерго": суд затвердив угоду з фігурантом справи
16:00 - Страхова компанія VUSO увійшла до ТОП-3 ринку та спрямувала 100 млн грн на підтримку ЗСУ
15:37 - Чи є обмеження щодо кількості створення (друку) РРО та/або ПРРО фіскальних звітних чеків (Z-звітів)?
15:36 - Якими особами може застосовуватися касовий метод податкового обліку?
15:35 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?


Більше новин